شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بی کیفیتی وقطعی مکرراینترنت موجب نارضایتی مردم شده است

سه شنبه,۲۱ام مهر ۱۳۹۴ - اجتماعی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در رابطه قطع و وصل شدن اینترنت در رشت گفت:قطع و وصل شدن اینترنت مخابراتی گیلان باعث نارضایتی مشترکان شده است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:امروزه مطالعه اخبار،پرداخت قبوض،خرید های اینترنتی و…… از طریق اینترنت انجام می شود که این قطع و وصل شدن باعث اختلال در روند انجام امور اینترنتی می شود.
وی ادامه داد:باید توجه کرد که ما درعصری زندگی میکنیم که با وجود اینترنت فاصله ها کمتر شده است و همچون گذشته برای صحبت کردن و احوالپرسی با شخصی در شهر ویا کشوری دیگر نامه بنویسیم وتنها کافیست از طریق یکی از دستگاه های هوشمند شخصی در کمتر از چند دقیقه به هرکجا که میخواهیم وصل شویم.
عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشار به نارضایتی کاربران اظهار داشت:بدلیل نبود نهاد وسازمانی برای رسیدگی به مشکلات کاربران اینترنتی،همیشه مظلوم واقع میشوند و کاربران ADSLکه با وعده ی اینترنت پرسرعت وارد دنیای اینترنت میشوند پس از مدتی که از سرویسهای خود استفاده کردند با نقص هایی روبرو می شوند که موجب نارضایتی آنها میشود از جمله آنها بی کیفیتی و قطعی های مکرر میباشد.
مهندس جعفرزاده اینترنت را امری ضروری برای مردم دانست و گفت:ارائه خدمات الکترونیکی در تمام کشورهای جهان رایج است و نهادهای متعدد برای ارائه خدمات مطلوب به مردم مجبور هستند خدمات خود را از طریق ارائه دهند تا از تعداد ارباب رجوع کاسته شود که قطعی وکاهش سرعت از مشکلات و مسائلی است که در انجام الکترونیکی کارها خلل ایجاد میکند که رضایت و گاها از رضایت و اعتماد مردم از این شیوه مدرن میکاهد.

همچنین وی با اشاره به مزیت های دولت الکترونیک بیان کرد:دولت الکترونیک درواقع یک فرصت قابل توجه میباشد ومهمترین ویژگی این پدیده ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات با هزینه کمتر و اثربخشی بالا میباشد؛همچنین دولت الكترونيك كمك بسيار زيادي به كاهش هزينه هاي دولت و مردم مي کند.در دنيا سفرهاي درون شهري و بين شهري بشدت كاهش يافته و نيازي به مراجعات حضوري جهت رتق و فتق امور نيست و همه چيز در منزل با اينترنت قابل دسترسي است حتي خريدهاي روزانه توسط اينترنت انجام ميشود ايا بهتر نيست در جهت اصلاح خطوط اينترنتي قدري هزينه نمائيم تا هزاران ميليارد تومان صرفه جويي نماييم ؟

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.