شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بی کیفیتی وقطعی مکرراینترنت موجب نارضایتی مردم شده است

سه شنبه,۲۱م مهر ۱۳۹۴ - اجتماعی
jafarzadeh001

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در رابطه قطع و وصل شدن اینترنت در رشت گفت:قطع و وصل شدن اینترنت مخابراتی گیلان باعث نارضایتی مشترکان شده است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:امروزه مطالعه اخبار،پرداخت قبوض،خرید های اینترنتی و…… از طریق اینترنت انجام می شود که این قطع و وصل شدن باعث اختلال در روند انجام امور اینترنتی می شود.
وی ادامه داد:باید توجه کرد که ما درعصری زندگی میکنیم که با وجود اینترنت فاصله ها کمتر شده است و همچون گذشته برای صحبت کردن و احوالپرسی با شخصی در شهر ویا کشوری دیگر نامه بنویسیم وتنها کافیست از طریق یکی از دستگاه های هوشمند شخصی در کمتر از چند دقیقه به هرکجا که میخواهیم وصل شویم.
عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشار به نارضایتی کاربران اظهار داشت:بدلیل نبود نهاد وسازمانی برای رسیدگی به مشکلات کاربران اینترنتی،همیشه مظلوم واقع میشوند و کاربران ADSLکه با وعده ی اینترنت پرسرعت وارد دنیای اینترنت میشوند پس از مدتی که از سرویسهای خود استفاده کردند با نقص هایی روبرو می شوند که موجب نارضایتی آنها میشود از جمله آنها بی کیفیتی و قطعی های مکرر میباشد.
مهندس جعفرزاده اینترنت را امری ضروری برای مردم دانست و گفت:ارائه خدمات الکترونیکی در تمام کشورهای جهان رایج است و نهادهای متعدد برای ارائه خدمات مطلوب به مردم مجبور هستند خدمات خود را از طریق ارائه دهند تا از تعداد ارباب رجوع کاسته شود که قطعی وکاهش سرعت از مشکلات و مسائلی است که در انجام الکترونیکی کارها خلل ایجاد میکند که رضایت و گاها از رضایت و اعتماد مردم از این شیوه مدرن میکاهد.

همچنین وی با اشاره به مزیت های دولت الکترونیک بیان کرد:دولت الکترونیک درواقع یک فرصت قابل توجه میباشد ومهمترین ویژگی این پدیده ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات با هزینه کمتر و اثربخشی بالا میباشد؛همچنین دولت الکترونیک کمک بسیار زیادی به کاهش هزینه های دولت و مردم می کند.در دنیا سفرهای درون شهری و بین شهری بشدت کاهش یافته و نیازی به مراجعات حضوری جهت رتق و فتق امور نیست و همه چیز در منزل با اینترنت قابل دسترسی است حتی خریدهای روزانه توسط اینترنت انجام میشود ایا بهتر نیست در جهت اصلاح خطوط اینترنتی قدری هزینه نمائیم تا هزاران میلیارد تومان صرفه جویی نماییم ؟

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.