شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده در موافقت با کلیات کابینه:

تحقق برنامه‌های دولت مستلزم تعامل قوا +فایل صوتی

دوشنبه,۲۱ام مرداد ۱۳۹۲ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات کابینه پیشنهادی با بیان اینکه قرار بود مباحث کارشناسی پیش برود و به کسی تعرضی نشود، گفت: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری نمادی از مردم‌سالاری دینی بود و حاکمیت بر سرنوشت خویش را نشان داد.

نطق مهندس جعفرزاده در موافقت با دولت روحانی

 

صوت شعرخوانی جعفرزاده در مجلس

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه های دولت اهداف مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی به صورت کلی در نظر گرفته شده است و در حوزه اجتماعی امکانی برای جامعه فراهم شده که در فعالیت های اقتصادی مشارکت پیدا کنند و برای تامین نیازهای خودشان تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مهر، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت به عنوان یکی از موافقان کلیات برنامه و کابینه دولت یازدهم در پایان وقت جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در خصوص مبانی، راهبردها و روح حاکم بر خط و مشی و برنامه های دولت یازدهم اظهار داشت: صیانت عقلانی و رحمانی، اعتدال گرایی در رفتار دولتمردان و تصمیم گیری بر مبنای خرد جمعی از ویژگی های دولت یازدهم است.

وی افزود: محوریت منافع ملی و تلاش برای تحقق اصول واقع بینی و رعایت حقوق شهروندی، رشد و توسعه همه جانبه و ارتقاء سطح زندگی شهروندان، مبارزه با فساد و بهسازی ظرفیت دولت، پایدارسازی محیط زیست و تعامل سازنده در روابط بین الملل، بر مبنای عزت، حکمت و مصلحت همواره مورد تاکید نظام جمهوری اسلامی بوده است و آخرین بار رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران به این موضوع اشاره کردند و ما نمی توانیم بدون داشتن روابط سازنده با دنیا منافع کشورمان را تامین کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به برنامه های دولت یازدهم در حوزه اقتصاد خاطر نشان کرد: حوزه اقتصاد، حوزه ای است که موثر بر رفاه و رضایت زندگی روزانه مردم است و مقبولیت نظام در گرو کارآمدی از جمله کارآمدی اقتصادی است. هدف نهایی برنامه اقتصادی دولت یازدهم بهبود وضعیت رفاهی مردم، افزایش قدرت خرید کالا و کاهش شکاف درآمدی است و آنطور که من بررسی کردم در اهداف راهبردی حوزه اقتصادی، بهبود وضعیت رفاهی مردم، کاهش تورم و افزایش قدرت خرید مردم، شغل آفرینی پایدار و مهار بیکاری و گسترش عدالت اقتصادی، ایجاد تعادل در بازارهای مختلف و داشتن ارتباط سازنده با بازار جهانی و اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه های این دولت است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: قطعا این راهبرد نازل به اجرای برنامه صحیح و دقیق است و باید برخی مسائل ضروری مشکلات و معضلات رفع شود تا بتوانیم به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.

جعفرزاده امین آبادی گفت: برخی از این مشکلات ایجاد رفاه و تعامل سازنده بین قوا اطمینان از تامین کالاهای اساسی مردم، راهبرد اصلاحات اقتصادی با رویکرد رشد اقتصادی اشتغالزا است.

وی افزود: در برنامه های دولت اهداف مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی به صورت کلی در نظر گرفته شده است و در حوزه اجتماعی امکانی برای جامعه فراهم شده که در فعالیت های اقتصادی مشارکت پیدا کند و برای تامین نیازهای خودشان تلاش نمایند همچنین دسترسی بدون تبعیض به خدمات و تامین اجتماعی برای آحاد جامعه فراهم شده است.

Image 3

نماینده مردم رشت در مجلس در پایان اظهارات خود از لاریجانی رئیس جلسه خواست تا با خواندن چند بیت شعر فضای مجلس را از فضای تنش خارج کند، شعری که یکی از نمایندگان آن را در دفاع از دولت سروده بود.

دولت عشق و امید و اعتدال و انعطاف / خط بطلان می کشد بر واژه های اختلاف

حلقه مفقوده را لطف خدا امضا نمود / رای ملت یوسف گمگشته را پیدا نمود

مردی از جنس فقاهت مردی از روحانیت / مردی از شعر ولایت میهن اسلامیت

صحبت از کابینه ای دارد اصیل و ایده آل / دشمن افراط و تفریط و رفیق اعتدال

خالی از احساس ویران گر پر از شوق و شعور/ مرز تحکیم اصول و مرد اصلاح امور

سالها در خط رهبر نرد بازی تاخته / دشمنان و دوستان را یک به یک بشناخته

حضرت آقا اخیرا راه او تایید کرد / از رئیس جمهور خوب و منتخب تمجید کرد

قول معروف رئیس جمهور هم بشنیدنی است / گر کدورت هست گفتا غالبا بخشیدنی است

باید این کابینه را فرصت فراهم ساختن / پا به پای این رئیس جمهور با هم تاختن

می توان گرد کدورت را به دست باد داد / در ره شیرین کمک باید به این فرهاد داد

Image 1

 

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.