شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

تخریب کاندیداها دور از اخلاق است

پنج شنبه,۱۵ام بهمن ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با انتقاد از این که هنوز به یک اخلاق انتخاباتی دست پیدا نکرده‌ایم، اظهار کرد: مسئولان امنیتی برگزاری انتخابات می توانند به شناسایی افرادی که به تخریب دیگران اقدام می کنند ورود کرده و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند.

غلامعلی جعفرزاده  با بیان این که در حال حاضر در فضای مجازی اقدام به تخریب افراد هنگام انتخابات می شود، گفت: این که بگوییم چنین چیزی برای فضای مجازی در قانون به منظور مقابله یا برخورد کردن وجود ندارد فکر می کنم توجیهی نداشته باشد. وی تصریح کرد: واقعا متاسفم که بعد از این همه سال هنوز نتوانسته‌ایم به یک اخلاق انتخاباتی دست پیدا کنیم که از فضای مجازی به صورت بهینه و مطلوب استفاده کنیم و از این فضا برای تخریب افراد اقدام نکنیم که اقدامی بسیار ناجوانمردانه و به دور از اخلاق است.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه مسئولین امنیتی و برگزاری انتخابات می توانند به این مساله ورود کرده و اقدامات لازم را انجام دهند، اظهار کرد: ظاهرا مساله خیلی پیچیده‌ای نیست، اما این افراد با ایجاد کانال‌هایی تمام خانواده یک فرد را به بازی گرفته، زیر سوال برده و اقدامات سخیفی را انجام می دهند، البته ظاهرا تاثیرگذار هم هستند زیرا با توجه به ایجاد شور و هیجان، بسیاری از افراد علی رغم میل باطنی به این شبکه ها و کانال ها مراجعه می‌کنند ببینند چه مساله جدیدی را مطرح می کنند. نماینده  رشت در مجلس افزود: شناسایی این افراد به نظر نمی رسد کار خیلی سختی باشد اما چون فضای انتخابات را خدشه‌دار می‌کند متولیان امر موظف هستند در این موضوع ورود کرده و اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

جعفرزاده در پایان یادآور شد: با توجه به این که امروزه شیوه‌های قبلی چندان جوابگو نیست به این سمت رفته‌اند تا از فضای مجازی استفاده کنند زیرا سریع تر آنچه را می‌خواهند بین مخاطبین پخش می‌شود؛ بنابراین ضروری است سریع تر ورود کنند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.