شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

تشریح برنامه های سلطانی فر و امیری در فراکسیون مستقلین ولایی

سه شنبه,۴ام آبان ۱۳۹۵ - سیاسی

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی محورهای جلسه امروز فراکسیون متبوع خود با وزرای پیشنهادی ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی را تشریح کرد.

تشریح برنامه های سلطانی فر و امیری در فراکسیون مستقلین ولایی/دانش آشتیانی فردا در فراکسیون حاضر می‌شود

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: فراکسیون مستقلین ولایی صبح امروز جلسه ای با حضو نمایندگانی که مشی اعتدالی دارند برگزار شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: آقایان صالحی امیر و سلطانی فر در جلسه فراکسیون مستقلین ولایی حضور یافتند و برنامه های خود را ضمن پاسخ به سوالات نمایندگان تشریح کردند.

وی در ادامه گفت: طبق برنامه اعلام شده فراکسیون مستقلین ولایی ، صبح فردا آقای دانش آشتیانی در جمع نمایندگان این فراکسیون حاضر خواهد شد تا برنامه های خود را برای وزارت آموزش و پرورش تشریح کند.

این نماینده مجلس دهم با تاکید بر این که فضای نشست نمایندگان با وزرای پیشنهادی دولت صمیمی بوده است ، گفت: نمایندگان ملت دغدغه های خود را بیان کردند و مجلس بنا به همکاری با دولت دارد تا وزرا  پیشنهادی بتوانند در تنظیم بودجه دستگاه خود اقدام نمایند

وی تصریح کرد: معدل نظرات نمایندگان فراکسیون مستقلین ولایی نسبت به وزرای پیشنهادی دولت مثبت است . ما امیدواریم با هم افزایی و همدلی دولت و مجلس مشکلات با سرعت بیشتری حل و فصل شود.
54

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.