شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن‌آبادی در تذکر شفاهی؛

تمرکز وزارت ورزش بر دو تیم فوتبال پایتخت،موجب تضعیف تیم داماش شد

یکشنبه,۲۳م خرداد ۱۳۹۵ - ورزشی
jafarzadehhhh (66)
نماینده مردم رشت در مجلس دهم ضمن انتقاد از بی‌توجهی وزارت ورزش به تیم داماش گفت: تمرکز وزارت ورزش بر دو تیم فوتبال بزرگ تهران موجب بی‌توجهی و تضعیف تیم داماش شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۳ خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: استان گیلان یک قرن سابقه تشکیلات ورزشی دارد؛ ۷۵ سال سابقه باشگاه‌داری و ۷۲ سال سابقه تشکیل هیات های ورزشی.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه سرانه ورزشی در کشور به طور متوسط ۷۷ صدم مترمربع است، گفت: سرانه ورزشی در استان گیلان نیم متر مربع و در شهر رشت ۲۳ صدم مترمربع است؛ بنابراین وزیر ورزش و جوانان باید ظلم وارد شده بر ورزش گیلان را جبران کند.

وی ضمن انتقاد از ادغام وزارت ورزش و جوانان گفت: ادغام این دو وزراتخانه موجب بی‌توجهی به حوزه جوانان شده؛ ضمن آنکه تمرکز بر دو تیم فوتبالی بزرگ تهرانی نیز موجب بی‌توجهی به تیم فوتبال داماش و تضعیف آن شده است.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: وزارت ورزش و جوانان به تیم فوتبال داماش جهت ارتقا به دسته های بالاتر توجه کند و با حمایت از تیم سپیدرود از جوانان این منطقه، اقدام بزرگی در راستای حمایت از جوانان استان گیلان انجام دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: داماش هنوز زنده است و در فصل بعدی به دسته بالاتری خواهد رفت./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.