شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت

تنها راه موفقیت اصولگرایان، همراهی با لاریجانی است

سه شنبه,۱۳ام بهمن ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت گفت: ائتلاف اصولگرایان از عدم همراهی آقای لاریجانی متضرر می‌شوند و اگر بخواهیم اصولگرایان را به یک چتر تشبیه کنیم، لاریجانی ستون و میله چتر است و فکر می‌کنم تنها راه موفقیت اصولگرایان این است که با آقای لاریجانی همراه باشند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به موضوع عدم همراهی فراکسیون رهروان ولایت با ائتلاف اصولگرایان گفت: آرزوی من این است که رهروان ولایت موفق شود، اما به این دلیل که این جریان در چندسال گذشته تجربه انجام کار تشکیلاتی در بیرون از مجلس نداشته، نمی‌توان به موفقیت آن خوشبین بود و امیدی داشت.

او افزود: اصلاح‌طلبان، اصولگرایان و حتی اعتدالیون در بیرون از مجلس از قدرت قابل توجهی برخوردارند و در سال‌های گذشته کار تشکیلاتی جدی انجام داده‌اند اما رهروان ولایت چنین وضعی ندارد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت یادآور شد: واقعیت این است که رهروان ولایت بیرون از مجلس جایگاهی ندارد و موفق نشده در میان اقشار جامعه برای خود پایگاه اجتماعی ایجاد کند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی یادآور شد: وضعیت آقای لاریجانی با جمعیت اصولگرایان متفاوت است و فکر می‌کنم ائتلاف اصولگرایان از عدم همراهی آقای لاریجانی متضرر می‌شوند و تنها راه موفقیت اصولگرایان این است که با آقای لاریجانی همراه باشند.

نماینده مردم رشت در پاسخ به این سوال که خروج لاریجانی از ائتلاف اصولگرایان بیشتر به ضرر اصولگرایان است یا لاریجانی، گفت: اگر بخواهیم حرف سیاسی بزنیم، می‌توانیم بگوییم که اصولگرایان متضرر می‌شوند اما اگر بخواهیم با نگاهی منصفانه و واقع‌گرایانه این مسئله را تحلیل کنیم، باید اعتراف کنیم که هردو متضرر خواهند شد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.