شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در تشریح جزییات تفریغ بودجه 94:

تولید نفت خام درسال گذشته حدود صدو یک درصد تحقق یافته است

دوشنبه,۲م اسفند ۱۳۹۵ - اقتصادی
jafarzadeh (6)

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات تفریغ بودجه ۹۴، گفت:بودجه ۹۴، صد و۷۴ تبصره، بند و جزء داشته است، که دولت ۵۸ حکم یعنی حدود ۳۳ درصد احکام را رعایت کرده است، همچنین عدم رعایت تمام و یا بخشی از از احکام رعایت ۹۶ حکم بوده که ۵۵ درصد بوده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: عدم تحقق تمام و یا بخشی از اهداف قانونگذار در بودجه سال ۹۴، ۲۵ حکم بوده است، که ۱۴ درصد می شود و همچنین دولت ۹ مورد و ۵ درصد از احکام اصلا اجرا نشده است.

تولید میعانات گازی در بودجه سال ۹۴، حدود ۱۴۶ درصد تحقق یافته است

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه تولید میعانات گازی در بودجه سال ۹۴، بیش از میزان پیش بینی شده و حدود ۱۴۶ درصد تحقق یافته است، ادامه داد:همچنین تولید نفت خام بیش از میزان پیش بینی شده در بودجه و ۱۰۱ درصد تحقق یافته است.

وی با تاکید بر اینکه عملکرد دولت در خصوصی سازی در سال ۹۴ ضعیف بوده است، یادآور شد:به دولت اجازه داده شده بود که تمامی سهام و سهام الشرکه را واگذار کند، اما متاسفانه از ۱۱۳ مورد تنها ۵ مورد یعنی ۴.۵ درصد به فروش رسیده است و عملکرد سازمان خصوصی سازی در این زمینه ضعیف ارزیابی می شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ۱۰۰ درصد پیش بینی ها در خصوص صندوق توسعه ملی در سال ۹۴ محقق شده است.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.