شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

طرح پيشنهاد مهندس جعفرزاده:

جانبازانی که توانایی اشتغال را ندارند باید مورد حمایت جدی دولت قرار گیرند

دوشنبه,۳۰م فروردین ۱۳۹۵ - ایثار و شهادت
jafarzadehhhh (32)

نمایندگان مردم در خانه ملت دولت را مکلف کردند از محل اعتبار بنیاد شهید و امور ایثارگران ماهانه کمک‌معیشت معادل حقوق کارکنان دولت را به جانبازان و آزادگان فاقد شغل بپردازد.
به گزارش خبرگزاری آریا،نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه ۳۰ فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور، با پیشنهاد الحاقی ۱۶۸ که غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی آن را مطرح کرده بود با ۱۲۲ رأی موافق، ۱۹ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۵ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.
گفتنی است در پیشنهاد الحاقی ۱۶۸ آمده است: دولت مکلف است از محل اعتبارات بنیاد شهید و امور ایثارگران به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد درآمد که براساس قوانین نیروهای مسلح مشمول دریافت حقوق وظیفه نمی‌باشند، تا زمانی که فاقد شغل و درآمد باشند، ماهانه کمک معیشت معادل حقوق کارکنان دولت را پرداخت کند.
براساس این گزارش غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در جریان طرح پیشنهاد خود گفت: بسیاری از جانبازان و ایثارگران به دلیل تبعات ناشی از حضور در جبهه‌های جنگ، توانایی اشتغال را ندارند.این عزیزان و خانواده‌های آنها باید مورد حمایت جدی دولت قرار گیرند. مشکلات عدیده این عزیزان در زمینه اشتغال موضوعی است که باید به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.