شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی : بهره مندی مردم از مزایای سهام عدالت مطالبه به حقی است

یکشنبه,۳ام بهمن ۱۳۹۵ - اقتصادی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به راه اندازی سامانه سهام عدالت، گفت: مردم انتظار تعیین تکلیف سهام عدالت و احقاق حقوقشان از این مسیر را دارند زیرا سالیان بسیاری از نابه سامانی این طرح می گذرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بهره مندی مردم از مزایای سهام عدالت مطالبه به حق آن ها است، تصریح کرد: نباید با عوض شدن دولت ها قول و قرارها در زمینه ساماندهی سهام عدالت به فراموشی سپرده شود، زیرا سال های بسیاری از بلاتکلیفی این طرح می گذرد.

وی با تاکید بر اینکه کمیسیون اقتصادی مجلس باید ورود جدی به بحث سهام عدالت در خصوص ساماندهی آن داشته باشد، گفت: دعوت از مسئولان مربوطه برای ساماندهی طرح سهام عدالت در مجلس باید هر چه سریع تر صورت بگیرد، زیرا عمر دولت یازدهم نیز رو به پایان بوده اما شاهد تحولی در این طرح نیستیم.

دولت باید پاسخگوی نیازهای منطقی مردم باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دولت باید پاسخگوی نیازهای منطقی مردم باشد، تصریح کرد: در شرایط اقتصادی فعلی باید سود سهام عدالت به خانوارها داده شده و موضوع آزادسازی خرید و فروش سهام عدالت به سرانجام برسد.

جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید بر اینکه سهم بری مردم از سهام عدالت طبق قانون باید از سوی دولت صورت بگیرد، افزود: در حال حاضر آینده سهام عدالت تاریک بوده و مردم از وضعیت فعلی ناراضی هستند، از این رو به طور حتم مجلس پس از تعطیلات به بررسی ابعاد مختلف سهام عدالت خواهد پرداخت تا به این ترتیب بهبودی در این شرایط با تعامل با دولت ایجاد شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در صورتی که آزادسازی سهام عدالت صورت بگیرد، افراد می توانند با عواید آن نیازهای خود را پاسخ دهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: به طور حتم پس از تعطیلات مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه درخواست رسیدگی به سهام عدالت داده خواهد شد و مجلس به این مهم ورود خواهد کرد./
photo_2017-01-22_08-33-11

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.