شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

برخی بانک‌های خصوصی قصد قتل اقتصادکشور را دارند

چهارشنبه,۱۷ام آبان ۱۳۹۶ - اقتصادی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره عملکرد دولت درشش ماه نخست سال،گفت: دولت باید برای خروج از  رکود اقتصاد تلاش مضاعف کند و ما انتظار داریم،وزارتخانه‌های اقتصاد وکشاورزی با برنامه ریزی اجرای ثبات اقتصادی را  در اقتصاد  کشور شکل دهند.

 

برخی از بانک ها دولت یازدهم و دوازدهم را همیاری نکردند

وی ادامه داد:برخی از بانکها کشوردولت یازدهم و دوازدهم را همیاری نکردند و بخش اعظم مشکلاتی که در کشور وجود دارد ناشی از عدم همکاری بانکها است و این  در حالی است که دولت هم در این راستا بیش از حد با بانکها  مدارا کرده است.

 

جعفرزاده ایمن آبادی افزود:اقدامات اخیرکرباسیان در زمینه  اصلاح سیستم بانکی  مناسب بوده است و برخی از بانک ها نشان دادن که با زبان نصیحت در جهت مردم حرکت نمی کنند.

 

 برخی از بانکهای خصوصی برنامه ای برای رفاه عمومی ندارند

نماینده مردم رشت در مجلس  با بیان اینکه بانکهای دولتی برای ایجاد بنگاههای اقتصادی تشکیل نشدند، تصریح کرد: به نظرمی رسد برخی از بانکهای خصوصی برای قتل عام  اقتصادکشور وارد بازار شده اند و برنامه ای برای رفاه عمومی و جذب سرمایه وکمک به تولید ندارند.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بداخلاقی های ترامپ بازار اقتصادی را وارد فضای احتیاطی کرد،یادآورشد: بازار داخلی کشور در رکود به سر می برد و تولید هم به معنای واقعی تعریف نشده است.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.