شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی :

یکشنبه,۵ام دی ۱۳۹۵ - اجتماعی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در این مراسم جعفرزاده با بیان اینکه به نمایندگی از سایر همکارانش حضور پیدا کرده است یادآور شد: این روزها مجلس سه شیفته در حال کار است اما بنده به چند دلیل امروز به نمایندگی از دیگر نمایندگان آمدم. اولا شخص استاندار خواستند و همچنین ارادتی که نسبت به اقای مهدوی و سایر دوستان دارم در گیلان ماندم و در این مراسم حضور پیدا کردم

نماینده مردم رشت در بخش دیگری از اظهارات خود به اوضاع منطقه و جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: نقش ما سوریه و عراق مستشاری است و اگر قرار بود به صورت مستقیم در آن مناطق حضور پیدا میکردیم هیچ اثری از تکفیری ها در منطقه نبود.
جعفرزاده با اشاره به تقدیم ۱۷ شهید گیلانی مافع حرم گفت: امیدواربم به زودی منطقه از لوث وجود تکفیری ها پاکسازی شود.

وی افزود: تمام کسانی که به برجام انتقاد می‌کنند به یاد بیاورید چنان فروش نفتمان افت کرده بود که داشتیم به جایی می‌رسیدیم که نفت در برابر غذا می‌شد. می‌دانستیم که نمی شود به آمریکا اعتماد کرد اما به همه ثابت شد که ایران به دنبال بمب هسته ای نیست و چهره امریکا هم مشخص شد.
نائب رئیس فراکسیون مستقلان گفت: به شکر خدا و به زحمت مردان دیپلماسی ما از انزوا در آمدیم و به لطف رهبری امروز شرایط مناسبی قرار داریم و آنهایی که امروز می‌گویند پول نفت چی می شود ان زمانی باید می‌گفتید و دلواپس می شدید که نفت و نفتکش و دلکل نفتی همه باهم از بین رفت و صدایی کسی در نیامد!
جعفرزاده گفت: باید همه به هم کمک کنیم و در سایه چتر رهبری با کمک و همدلی یکدیگر این استان و کشور را به سمت توسعه حرکت دهیم
نماینده رشت به جلسه خود با کیوان محمدی در راستای بودجه گیلان اشاره کرد و گفت: باید نقد ها منصفانه باشد و با کمک تمام افراد حاصر در این استان به سمت توسعه و پیسرفت حرکت کنیم
وی در خصوص آخرین وضعیت راه آهن گیلان اظهار کرد: متر به متر راه آهن را در حال پیگیری هستیم و به چشم خود دیدم که این استاندار چگونه در حال پیگیری متر به متر ریل گذاری در تونل های این مسیر است
جعفرزاده خطاب به شفقی فرماندار جدید رشت با تمجید از مهدوی, از خلق و خوی مناسب وی تقدیر کرد و از شفقی خواست تا ادامه دهنده راه مهدوی باشد.
نماینده مردم رشت با بیان اینکه تخریب مدیران سودی ندارد اظهار کرد: از بین ۴ هزار مدیر تعدادی خلاف کردند و نباید به این دلیل تمام مدیران را زیر سوال ببریم. دست همدیگر را بگیرید و در کنار هم با وفاق و همدلی در مسیر توسعه استان و کشور گام برداریم.
وی افزود: به استاندار گفتم فکر کنید بنده کارمند استانداری هستم و هر کاری که فکر می کنید از دست من بر می آید بگویید انجام دهم چون نیامده ام که نماینده باشم بلکه آماده ام خادمی مردم را بکنم.
جعفرزاده با بیان اینکه هیچ شکی نیست که روحانی دوباره رییس جمهور خواهد شد اظهار کرد: سعی داریم تا کرسی گیلانی ها را در هیات دولت افزایش دهیم.
نماینده مردم رشت اظهار کرد: برای ما خداحافظی با مهدوی خیلی سخت است ولی در ادامه مسیر در کنار آقای شفقی هستیم.
وی در پایان خطاب به مهدوی گفت با پول حلال خودم لوح و هدیه ای برای شما در نظر گرفته ام که تقدیمتان میکنم.
photo_2016-12-25_19-14-23

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.