شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جلیلی به جای ارایه گزارش فقط به برجام حمله کرد

یکشنبه,۲۲ام شهریور ۱۳۹۴ - سیاسی

متاسفانه روند مدیریت کمیسیون بررسی برجام به گونه ایست که جامعه را به سمت دو قطبی شدن می کشاند که به طور کامل مخالف منویات مقام معظم رهبری است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا، در خصوص روند برگزاری جلسات کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: متاسفانه روند مدیریت نشست ها به گونه ایست که جامعه را به سمت دو قطبی شدن می کشاند که به طور کامل مخالف منویات مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: متأسفانه این روند در جلسه آقای صالحی و جلیلی به اوج خود رسید. با وجود اینکه دکتر صالحی در تمامی دولت ها حضور داشته و بر این بحث کاملا مسلط است اما حملات شدیدی به وی در طول برگزاری جلسات شد و آقای جلیلی که قرار بود در مدت 12 ساعت گزارش مذاکرات را از سال 86 تا 92 ارایه دهد فقط به برجام حمله کرد و آن را خیانتی بزرگ در طول تاریخ کشورمان خواند.

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به حضور طیف قلیل و تندرو مجلس در این کمیسیون اظهار داشت: این اتفاق ناشی از عدم تدبیر نمایندگان است و متاسفانه آقای لاریجانی چوب صداقت خود در این ماجرا خورد. بنده نیز به تیم آقای ظریف و عراقچی پیشنهاد می دهم که اگر قرار است روند مذاکرات به این شکل پیش برود دیگر در جلسات حاضر نشوند زیرا شخصیت محترم آن ها در حال زیر سوال رفتن است.

وی با اشاره به هوچیگری برخی نمایندگان تندرو از جمله آقایان کوچک زاده و رسایی در جلسه کمیسیون تصریح کرد: متاسفانه نمایندگانی هستند که تا به امروز هیچ اقدام مثبتی برای کشور و حوزه انتخابی خود انجام نداده اند و تنها به منافع حزبیشان فکر می کنند. این افراد چه در این دولت و چه در دولت قبل بارها نشان داده اند که دغدغه اصلی شان مردم و مشکلات مربوط به آن ها نیست گواه این امر هم منتشر شدن عکس های متعدد خواب بودن آن ها در صحن مجلس است.

نماینده مردم رشت در پایان خاطرنشان کرد: حال که نزدیک انتخابات هستیم آن ها می خواهند با این رفتارها از جلسات کمیسیون سو استفاده تبلیغاتی کنند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.