شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

حامیان احمدی‌نژاد باید از مردم عذرخواهی کنند

پنج شنبه,۳۱ام فروردین ۱۳۹۶ - سیاسی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی معتقد است که اصولگرایان با معرفی گزینه ای با نام احمدی نژاد، مملکت را به آتش کشیدند و مردم دیگر به این جناح اعتمادی ندارند.

با توجه به مشخص شدن نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی منتخب مردم رشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی، عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس و عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین به گفتگو پرداخیتم که در ادامه می آید:

درباره حضور محمود احمدی نژاد، ابراهیم رییسی، حسن روحانی و محمد بافر قالیباف چه نظری دارید؟

ورود احمدی نژاد به صحنه انتخابات خوب نیست زیرا وی نیت خیر ندارد و باز آمده تا فتنه جدیدی را برپا کند.

هیچ وقت این مرد دلش برای این کشور نسوخته و از آن مهمتر این که از فرمان رهبری هم سرپیچی کرده است.

ما از ابتدا گفتیم که ایشان به هیچ عنوان تابع ولایت نیست اما متاسفانه عده ای از او طرفداری و برای وی هزینه کردند و با ثبت نام وی اعلام برائت کردند در صورتی که باید از مردم عذرخواهی کنند زیرا با اعلام برائت خسارت ها جبران نخواهد شد.

درمورد آمدن آقای رییسی نیز می توان گفت که ورود به انتخابات به صلاح وی نیست زیرا ترک بارگاه باعظمت و ملکوتی امام رضا(ع) و جایگاه خدمت به زائران و مجاوران آن امام همام برای کسب جایگاه دنیوی ریاست جمهوری خیری برای آقای رئیسی نخواهد داشت.

در خصوص آقای روحانی نیز باید گفت که وی خدمات بسیار ارزنده ای ارائه داده است و هرچند مشکلاتی در کشور وجود دارد اما با همه این ها امیدواریم در میان نامزدهایی که برای انتخابات ثبت نام کرده اند آقای روحانی بتواند رای مردم را برای بار دوم بدست آورد.

در صورت ادامه حضور آقای قالیباف در انتخابات نیز مردم به بداخلاقی های وی پاسخ خواهند داد.

کسانی بدون پشتوانه فکری از همه اقدامات احمدی نژاد حمایت کردند و حالا براعت می جویند به نظر شما چه اقدامی باید انجام شود که مردم و مسئولان فریب این افراد را نخورند؟

اصولگرایان کارنامه خوبی ندارند و با معرفی گزینه ای با نام احمدی نژاد، مملکت را به آتش کشیدند و مردم دیگر به این جناح اعتمادی ندارند.

برخی اصولگرایان به صورت افراطی پشت احمدی نژاد ایستادند و گفتند امام زمان(عج) معرفی و دعا کرده اما مردم دیگر فریب آنان را نخواهند خورد.

جمنا نیز با توجه به کارنامه منفی و بد اصولگرایان مورد قبول مردم نخواهد بود.

برخی به مناظرات دلخوش کردند که لحظه آخر بتوانند روی افکار عمومی تاثیر بگذارند و رای مردم را بدست آوردند، نظر شما چیست؟

هر شخص و گروهی بخواهند روش احمدی نژادی پیش گیرند به دلیل خاطره تلخی که مردم از وی دارند پاسخ منفی می شنوند.

صدا وسیما چه روشی باید پیش گیرد که مناظره ها هدفمند و عاقلانه باشد و برخی روزهای آخر با وعده های غیرعملی روی افکار عمومی تاثیر منفی نگذارند؟

متاسفانه قرائن نشان می دهد که صدا وسیما می خواهد در مناظره ها دخالت و مناطره ها را مهندسی کند گرچه این اقدام بسیار ناشایستی است اما اگر این کار را بکند مردم جواب معکوس به آن می دهند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.