شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

حرکت چکمه‌پوش‌های آمریکایی به سمت یمن برای حفظ امنیت صهیونیست‌هاست

جمعه,۱۷ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس معتقد است ورود رنجرهای آمریکایی به جنوب یمن در راستای کشورگشایی بوده و آمریکا قصد دارد اثر چکمه‌های سربازانش را در کل خاورمیانه بر جای بگذارد.
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی  ضمن محکوم کردن ورود رنجرهای آمریکایی به جنوب یمن، گفت: پیش از این آمریکا نیروهای خود را به بهانه مبارزه با تروریسم وارد افغانستان و عراق کرد اما نه تنها منجر به ریشه‌کن شدن تروریسم نشد بلکه تنش‌های جدیدی را نیز به وجود آورد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: امروز بار دیگر حضور آمریکایی ها در نقطه دیگری از خاورمیانه یعنی کشور یمن را شاهدیم که آن نیز در راستای کشورگشایی های آمریکاست.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا قصد ندارد با داعش و القاعده وارد مبارزه شود چرا که این گروه‌های تروریستی هم‌راستای او حرکت می کنند، عنوان کرد: برخورد آمریکا با داعش و القاعده به نفع صهیونیست ها نیست و اگر توجه کنید کشورهایی که مورد تهاجم این دو گروه تروریستی واقع می شوند، مواضع ضدصهیونیستی دارند چنانچه عربستان با مواضع صهیونیستی هیچ گاه مورد حمله آنها قرار نگرفته است.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: حضور آمریکا در خاورمیانه و خلیج فارس صرفا جهت تقویت القاعده و داعش است و سعودی ها زمانی که دیدند پیشرفتی در برابر مقاومت مردم مظلوم یمن ندارند، از آمریکایی ها استعانت جستند لذا هدف آمریکا صرفا مداخله در امور خاورمیانه است.

وی افزود: دولتمردان عرب اگر عاقل بودند می فهمیدند نیازی به آمریکایی ها نیست و این گونه باعث حضور گسترده آمریکایی ها در خاورمیانه نمی شدند این در حالی است که سعودی ها تصور می کنند به واسطه تفاهم‌نامه ای که پشت پرده با اسرائیل هستند در امان‌اند اما باید بدانند زمانی که کار آنها با عربستان تمام شود این کشور نیز از دستیازی‌های آمریکا و اسرائیل در امان نیست.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مجامع بین المللی باید در خصوص تجاوزهای آشکار آمریکا ورود کند و ایران به عنوان پرچم‌دار اصلی مبارزه با صهیونیسم باید به این قضیه ورود کند چرا که جان هزاران مسلمان در خطر قرار گرفته است./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.