شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

حسن روحانی باز هم رییس جمهور میشود

پنج شنبه,۲۵ام شهریور ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي، نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با نامه‌نيوز در خصوص روند انتخاباتي اصلاح‌طلبان گفت: متاسفانه روند کندي را در پيش گرفته‌اند و برخورد با احمدي‌نژاد بسيار ضعيف صورت مي‌گيرد.

جعفرزاده با بيان اينکه دلواپسان براي تخريب دولت وارد پروژه جديدي شده‌اند، تصريح کرد: دلواپسان اکنون پروژه و برنامه جديدي را کليد زده‌اند تحت اين عنوان که روحاني در راستاي خواسته‌هاي رهبري حرکت و عمل نمي‌کند. همه مي‌دانند که حسن روحاني تنها رئيس‌جمهوري بوده است که نهايت همکاري با رهبري و استفاده از بيانات ايشان را داشته است.

اين نماينده ادامه داد: هرچه باشد کارنامه روحاني به مراتب بهتر از دوران احمدي‌نژاد است. روحاني هيچ‌گاه از فرامين رهبري سرپيچي نکرد، 11 روز قهر نکرد و به خانه نرفت، وزرايش را با تاييد و موافقت رهبري اعلام کرد و ساير موارد. به همين دليل مجموعه اعتداليون و اصلاح‌طلبي بايد آماده چنين تخريب و برنامه‌هاي از سوي دلواپسان باشند.

اين نماينده اصلاح‌طلب مجلس دهم با بيان اينکه برخلاف تمامي تخريب‌ها حسن روحاني باز هم رئيس‌جمهور مي‌شود،خاطرنشان کرد: هيچ احساس خطري وجود ندارد حتي اگر احمدي‌نژاد وارد انتخابات شود.

لاريجاني مناسب براي رياست قوه مقننه
نماينده مردم رشت با اشاره به سخناني مبني بر رقابت لاريجاني با حسن روحاني در سال 96 گفت: کاملا اين موضوع را تکذيب مي‌کنم. لاريجاني انساني فهيم و شخصيتي توانمند است که براي رياست پارلمان بسيار مناسب هستند. وي مي‌داند که جايگزين مناسبي براي رياست پارلمان وجود ندارد به همين دليل وارد رقابت‌هاي انتخاباتي نمي‌شود.

قوت فراکسيون سوم
عضوکميسيون برنامه و بودجه، گريزي هم به فراکسيون سوم مجلس دهم نيز زد و گفت: فراکسيون سوم در حال انجام فعاليت است، هئيت رئيسه، اساسنامه وکميته‌ها شکل گرفته اند و کار خود را به خوبي پيش مي‌برند. اعلام مي‌کنم هيچ‌گونه ادغامي با ديگر فراکسيون‌ها نخواهيم داشت اما اعلام آمادگي کرده‌ايم که در شوراي عالي فراکسيون‌ها براي هماهنگي بيشتر حضور داشته باشيم.

منبع: نامه نيوز

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.