شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

حسن روحانی باز هم رییس جمهور میشود

پنجشنبه,۲۵م شهریور ۱۳۹۵ - سیاسی
IMG_2414

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با نامه‌نیوز در خصوص روند انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: متاسفانه روند کندی را در پیش گرفته‌اند و برخورد با احمدی‌نژاد بسیار ضعیف صورت می‌گیرد.

جعفرزاده با بیان اینکه دلواپسان برای تخریب دولت وارد پروژه جدیدی شده‌اند، تصریح کرد: دلواپسان اکنون پروژه و برنامه جدیدی را کلید زده‌اند تحت این عنوان که روحانی در راستای خواسته‌های رهبری حرکت و عمل نمی‌کند. همه می‌دانند که حسن روحانی تنها رئیس‌جمهوری بوده است که نهایت همکاری با رهبری و استفاده از بیانات ایشان را داشته است.

این نماینده ادامه داد: هرچه باشد کارنامه روحانی به مراتب بهتر از دوران احمدی‌نژاد است. روحانی هیچ‌گاه از فرامین رهبری سرپیچی نکرد، ۱۱ روز قهر نکرد و به خانه نرفت، وزرایش را با تایید و موافقت رهبری اعلام کرد و سایر موارد. به همین دلیل مجموعه اعتدالیون و اصلاح‌طلبی باید آماده چنین تخریب و برنامه‌های از سوی دلواپسان باشند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم با بیان اینکه برخلاف تمامی تخریب‌ها حسن روحانی باز هم رئیس‌جمهور می‌شود،خاطرنشان کرد: هیچ احساس خطری وجود ندارد حتی اگر احمدی‌نژاد وارد انتخابات شود.

لاریجانی مناسب برای ریاست قوه مقننه
نماینده مردم رشت با اشاره به سخنانی مبنی بر رقابت لاریجانی با حسن روحانی در سال ۹۶ گفت: کاملا این موضوع را تکذیب می‌کنم. لاریجانی انسانی فهیم و شخصیتی توانمند است که برای ریاست پارلمان بسیار مناسب هستند. وی می‌داند که جایگزین مناسبی برای ریاست پارلمان وجود ندارد به همین دلیل وارد رقابت‌های انتخاباتی نمی‌شود.

قوت فراکسیون سوم
عضوکمیسیون برنامه و بودجه، گریزی هم به فراکسیون سوم مجلس دهم نیز زد و گفت: فراکسیون سوم در حال انجام فعالیت است، هئیت رئیسه، اساسنامه وکمیته‌ها شکل گرفته اند و کار خود را به خوبی پیش می‌برند. اعلام می‌کنم هیچ‌گونه ادغامی با دیگر فراکسیون‌ها نخواهیم داشت اما اعلام آمادگی کرده‌ایم که در شورای عالی فراکسیون‌ها برای هماهنگی بیشتر حضور داشته باشیم.

منبع: نامه نیوز

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.