شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گردهمایی بزرگ حامیان دکتر روحانی در بندر مرزی آستارا:

حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای،اقتدار نظام را تثبیت می‌کند!

دوشنبه,۲۵ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه گیلان، «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی» در گردهمایی بزرگ حامیان دکتر روحانی در بندر مرزی آستارا،اظهار کرد:ملت بزرگ ایران در روز 29 اردیبهشت با رفتن به پای صندوق های آرا، روح امام راحل و شهدا را شاد خواهند نمود.

وی با تأکید بر اینکه لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و کور کردن چشم دشمنان از دیکر اهداف این حضور می باشد،ادامه داد: حضور حداکثری ملت در پای صندوق های رای، اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را تثبیت می کند و نشان می دهد که ملت ما تا چه اندازه عاشق نظام و انقلاب هستند.

وی با اشاره به اینکه مشکلات موجود در کشور درون خانوادگی است و مربوط به خودمان می باشد،افزود:به هیچ عنوان نیاز نیست که خارجی ها بخواهند برای حل این مشکلات ورود کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی در بخش دیگر سخنان خود با ابراز امیدواری در خصوص ثبت بالاترین درصد مشارکت مردمی در انتخابات پیش رو،خاطر نشان کرد:نظام ما مردم سالار است و دشمنان را مأیوس می کند.

وی با تأکید بر اینکه،حضور تمام ملت های دنیا در انتخابات کشورشان، مبین میزان مقبولیت نظامشان در جهان است، تصریح کرد: کشور ما از این قاعده مستثنی نیست و می خواهیم با حضور پرشور در انتخابات در فرآیند تصمیم سازی و تصمیم گیری مشارکت داشته باشیم.

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگر سخنان خود به برخی از فعالیت های دولت دکتر روحانی در 4 سال گذشته اشاره کرد و توضیح داد:در قضیه برجام، رشد اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال کارهای بزرگی انجام شده است که ملت ما بر اینها به خوبی آگاهی دارند.

وی در پایان از آستارا به عنوان پیشانی نظام و نگین گیلان نام برد و افزود:این شهرستان با توجه به پتانسیل های بسیار بالای خود، به آنچه استحقاق دارد نرسیده است و برنامه های ویژه ای را برای توسعه آن داریم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.