شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

حل مشکلات تعاونی داران باید در اولویت کاری قرار گیرد

جمعه,۲۹م آبان ۱۳۹۴ - اجتماعی
jafarzadeh11

نشست مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی ، دکتر ثابت قدم شهردار رشت، مهندس آل محمدی مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان گیلان ، مهندس جمشید پور معاون حمل و نقل شهرداری رشت و مهندس روایی مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری با تعاونی داران ترمینال مسافربری شهر رشت در سالن جلسات شهرداری رشت برگزار شد.

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در خانه  ملت با اشاره به جلسه برگزار شده در اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یادآور شد : بخش اعظم مشکلات  این قشر زحمتکش در این جلسات  قابل حل است.

نماینده مردم رشت در مجلس  با قدردانی از مهندس جمشید‌پور در راستای تامین امنیت مسافران درون شهری و برون شهری اذعان داشت : حل مشکلات تعاونی داران باید در اولویت کاری قرار گیرد و اگر چنانچه آنان نسبت به مصوبه شورای شهر اعتراضی داشته باشند می توان در قالب قانون حل نمود.

مهندس آل محمدی ضمن قدردانی از تلاش شهردار رشت در پیگیری مشکلات حمل و نقل درون شهری و برون شهری اظهار داشت : همکاران ما در پایانه های حمل و نقل دارای مشکلات متعددی هستند که در این فرصت به دست آمده با حضور شهردار و تعامل قابل تقدیر شهرداری با اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان می توان بخش عظیمی از آن را از بین برد.

 

 

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.