شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

حمایت سران اروپایی از تروریست ها عامل نفوذ داعش به قلب اروپا

چهارشنبه,۴ام فروردین ۱۳۹۵ - سیاسی

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حمایت سران اروپایی از تروریست ها سبب نفوذ داعش به قلب اروپا شد، گفت:دستگاه اطلاعاتی و امنیتی ایران مشاور خوبی برای نیروهای امنیتی اروپا است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ایمن آبادی با اشاره به انفجارهای تروریستی بروکسل و ضمن اظهارتاسف و انزجار از هرگونه اقدام تروریستی گفت:مردم اروپا بدانند که این لحظات ترس و خوفی که در حال حاضر تجربه می کنند، مردم سوریه حدود پنج سال با آن دست و پنجه نرم می کنند.

اتحادیه اروپا به جای اتهام زنی به حزب الله برای مقابله با داعش ورود عملی کند

وی افزود:اروپاییان اگر از ابتدا به جای حمایت از گروه های تروریستی در مقابل آنها می ایستادند، امروز مترو و فرودگاه بروکسل شاهد انفجار نبود و قلب اروپا هر لحظه یک صدای انفجار نمی شنید.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اتحادیه اروپا باید به جای اتهام زنی به حزب الله لبنان و تروریسم خواندن آن برای مقابله با داعش ورود عملی کند، افزود:حادثه تروریستی مترو و فرودگاه بروکسل نشان داد که غرب نفوذپذیر است و اینکه گروه تروریستی داعش می تواند در غرب نفوذ و وحشت ایجاد کند.

تروریست ها هر بار  خارج از نقطه صفر مرزی توسط نیروهای امنیتی کشور شکار شده اند

جعفرزاده ادامه داد:تعجب می کنم که چرا اروپا از وقوع این انفجار تروریستی ابراز شگفتی و ناراحتی می کند، داعش دست پرورده غرب است و ما از ابتدا این سوال را برای اروپایی ها طرح کردیم که برنامه شما برای اروپایی های خون آشام که به آنها اجازه همکاری با داعش می دهید، چیست؟

وی با اشاره به پخش فیلمی از سوی مسئولان امنیتی کشور در جلسه غیر علنی مجلس در زمینه عملکرد این نیروها برای مبارزه با داعش یادآور شد: با دیدن این فیلم همانند همیشه به نیروهای امنیتی کشور افتخار و از زحمات آنها قدرانی کردیم که در صورت صلاحدید مسئولان امنیتی باید بخشی از این فیلم به مردم نشان داده شود، تا مردم بخشی از تلاش بی وفقه سربازان گمنام امام زمان (عج)در سال های جنگ تحمیلی و دفاع از حرم را مشاهده کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ورای اسلامی با بیان اینکه تروریست های داعش به کرار قصد نفوذ به ایران را داشته اند، تصریح کرد:تروریست ها هر بار  خارج از نقطه صفر مرزی توسط نیروهای امنیتی کشور شکار شده اند، لذا دستگاه اطلاعاتی و امنیتی ایران مشاور خوبی برای نیروهای امنیتی اروپا است و می توانند مشاوره خوبی به غربی ها دهند./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.