شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

حکم پرونده تامین اجتماعی در حد انتظارات نبود

سه شنبه,۳ام شهریور ۱۳۹۴ - سیاسی
عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حکم صادر شده برای پرونده تامین اجتماعی گفت: این حکم در حد انتظارات نبود اما حکم بر اساس قضاوت قاضی صادر شده است.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا همچنین با انتقاد از تبلیغات مربوط به برخی موسسات مالی در صدا و سیما گفت: وقتی صدا و سیما یک موسسه مالی را تبلیغ می کند، مردم بر اساس اعتماد به صداوسیما ، در آن موسسه سرمایه گذاری می کنند. بعد از اینکه آن موسسه، غیرمجاز اعلام شد به سراغ صداوسیما می روند و می گویند که شما تبلیغ کردی و ما هم سرمایه گذاری کردیم.
نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به وضعیت موسسه مالی میزان و سرگردانی سرمایه گذاران آن، گفت: تشکیل موسسه میزان در اثر بی انظباطی دولت گذشته بود، اما 700 موسسه مالی غیرقانونی دیگر در ایران وجود دارد و مردم هراس دارند که پول خود را در این موسسات سرمایه گذاری کنند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات اظهار داشت: باید سازمان های مربوطه مانند بانک مرکزی، وزارتخانه های اقتصادی و دارایی، کشور و دادگستری تمامی کارهای دیگر خود را تعطیل کنند و به داد مردم برسند؛ چون مردم ما به اعتماد جمهوری اسلامی، داشته های خود را در این موسسات مالی سرمایه گذاری کرده اند.
وی گفت: نباید دستگاه های ذیربط از زیر بار این موضوع شانه خالی کنند و در عین حال، رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز بسیار طولانی شده و هنوز در طی ماه های گذشته هیچ موسسه غیرمجازی بسته نشده است.
جعفرزاده افزود: حاکمیت باید در پرونده های موسسات پدیده و میزان ورود پیدا کند تا نارضایتی عمومی ایجاد نشود ؛ چون این نارضایتی به حساب نظام اسلامی نوشته می شود.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.