شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

خبرنگاران دیده‌بانان هوشیار و عاقل جامعه

یکشنبه,۱۷ام مرداد ۱۳۹۵ - اجتماعی

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی می‌توانیم رشد کنیم که یک دیده‌بان هوشیار و عاقل ما را رصد کند که این رسالت بر عهده خبرنگاران است.

غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران قشر همیشه زنده هستند لذا اگر قرار است جامعه‌ای زنده باشد باید رسانه‌اش زنده باشد.

وی با بیان اینکه اگر رسانه پویا و آزاد داشته باشیم که بتواند خط قرمزها را حفظ کند، آن کشور توسعه می‌یابد، افزود: زمانی می‌توانیم رشد کنیم که یک دیده‌بان هوشیار و عاقل ما را رصد کند که این رسالت بر عهده خبرنگاران است.

وی ادامه داد: خبرنگاران افرادی عاقل، مطلع به وقایع روز، دلسوز و چشمان بینای جامعه هستند لذا شک نکنید آنچه را که بیان می‌کنند، از روی آگاهی و دلسوزی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه خوشبختانه استان در حال حاضر از فضای همدلی خوبی برخوردار بوده و معدل مدیران ما خوب است، اضافه کرد: جامعه مطبوعاتی به عنوان قشر تیزبین حق نقد منصافه را دارد لذا مدیران ما ظرفیت‌شان را افزایش دهند.

جعفرزاده بیان کرد: جامعه مطبوعاتی ما به سبب وجود کادر تخصصی فضای کار بیش از این را می‌طلبد که متاسفانه از مشکلات صنفی رنج می‌برد لذا در این راستا هر چه در توان دارم، کمک خواهم کرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.