شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

خدمت به خاندان معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان حلاوتی ارزشمند دارد

پنج شنبه,۱۹ام فروردین ۱۳۹۵ - ایثار و شهادت

مراسم زیارت پرفیض عاشورا صبح امروز با حضور دکتر جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران استان گیلان در نمازخانه اداره کل برگزار گردید.
به گزارش ایثار گیلان، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در جمع کارکنان بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان گفت: محیط خدمت در بنیاد شهیدوامورایثارگران یک محیط بسیار معنوی و مکانی ارزشمندی است و خدمت به خاندان معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان حلاوتی ارزشمند دارد.
وی با اشاره به برنامه مستمر بنیاد شهیدوامورایثارگران در برگزاری برنامه های فرهنگی بویژه زیارت عاشورا اظهار داشت: همه ادارات و سازمانها باید فرهنگ عاشورایی را ترویج و زنده نگه دارند.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد مقاومتی با تاکید بر آموزه ها و ارزشهای دینی قطعا کشور را به سر منزل مقصود خواهد رساند.
جعفرزاده ایمن‌آبادی به یکی از محورهای فرمایشات رهبری اشاره کرد و افزود: آنچه از اقتصاد مقاومتی در اذهان مردم تداعی شده است، اقتصاد مبتنی بر ریاضت است در حالی اقتصاد مقاومتی، برنامه و فرمولی برای مقاوم کردن اقتصاد کشور در مقابل تکان‌های درونی و بیرونی است.
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با تبریک فرارسیدن روز ملی فناوری هسته ای گفت: امروز اگر در کشوری امن زندگی می کنیم و پیشرفتی در مذاکرات هسته ای کسب می نماییم ، مدیون شهدای والامقام هسته ای و پیشرفت هایی است که در فناوری صلح آمیز هسته ای کشور بدست آورده است.
منتخب مردم رشت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : برجام بی نقض نیست اما نباید تمام دستاوردهایی که در مذاکرات کسب نمودیم امروز زیر سئوال برود.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : دنیای فردا دنیای مذاکره است و دنیای موشک نیست، چراکه طبق فرمایشات ایشان اگر نظام اسلامی به دنبال مذاکر ه باشد اما قدرت دفاعی نداشته باشد در مقابل هر تهدیدی ناچار به عقب‌نشینی است، بنابراین باید طوری عمل کرد که دشمن بداند هیچگاه نمی‌تواند تعرضی به نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت ایثارگران در بودجه سال 1395 و برنامه ششم نیز اظهار داشت : خوشبختانه قاطبه نمایندگان از جنس ایثارگران می باشند و تمامی توان خود را در کسب رضایت جامعه بزرگ ایثارگری هم در ابعاد بودجه ای و هم در بعد قانون گذاری به کار خواهند گرفت.

pic1001 pic1003

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.