شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه محیط‌زیست، رفع آلودگی و خیلی از کارهای دیگر مانند انرژی خورشیدی و انرژی پاک در حال برنامه ریزی و اقدام است.

چهارشنبه,۳ام آذر ۱۳۹۵ - فرهنگی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس‌:
دانشگاه آزاد اسلامی به سمت تحصیلات تکمیلی حرکت کند

غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی یکی دیگر از نمایندگان مردم در پارلمان است که طی سخنان خود مهر تاییدی بر عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی زده است. او عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس است که معتقد است دانشگاه آزاد اسلامی با شروع به کارش خدمت بزرگی به کشور کرده است. ایمن‌آبادی با اشاره به اینکه اولین کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را در سال 62 امتحان داده است، گفت: «به یاد دارم که در آن زمان از هر 25 نفر یک نفر کنکور قبول می‌شد.»
نماینده مردم رشت با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بار بزرگی را از دوش کشور برداشت، افزود: «زمانی که این دانشگاه تاسیس شد، فشار بسیاری را که بر کشور وارد می‌شد، گرفت. در این شرایط زمانی نمی‌توانیم درک کنیم که 30 سال پیش چه خدمتی را دانشگاه آزاد اسلامی به این کشور کرد.»
او ادامه داد: «دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه محیط‌زیست، رفع آلودگی و خیلی از کارهای دیگر مانند انرژی خورشیدی و انرژی پاک در حال کار است. باید به این دانشگاه بها داده شود و دانشگاه‌های دم‌دستی جمع شود. ما باید فقط یک دانشگاه دولتی و یک مجموعه بخش خصوصی به نام دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشیم.»
جعفرزاده در پایان با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی باید به سمت تحصیلات تکمیلی حرکت کند، گفت: «تحصیلات پایه را دانشگاه‌های دولتی می‌توانند انجام بدهند؛ پس دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند به سمت تحصیلات تکمیلی و در جهت دانش‌بنیان و ارتقای سطح علمی کشور حرکت کند. من اخیرا اینکه بعضی از مقالات ایرانی دچار اشکال است به شدت به عنوان یک عضو دانشگاهی متاسف شدم، دانشگاه آزاد اسلامی باید این نقایص را برطرف کند.»photo_2016-11-23_12-17-14

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.