شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی:

داورزنی به عنوان رییس سابق فدراسیون والیبال و معاون کنونی وزیر به کیفیت بازی تیم والیبال ورود کند

یکشنبه,۱۰ام تیر ۱۳۹۷ - ورزشی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره افت تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌های والیبال، گفت: بسیاری از مردم از باخت تیم ملی والیبال  ایران به ژاپن متاثر شدند زیرا ژاپن ناباورانه تیم ملی ایران را در شرایطی شکست داد که ژاپنی‌ها به سادگی شرایط و ظرفیت باخت را داشتند.

ملی پوشان فاقد انگیزه لازم برای برد ژاپن بودند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نظر می‌رسد تیم ملی والیبال ایران هیچ انگیزه‌ای برای برد ژاپن نداشت؛ بنابراین جا دارد باخت تیم ملی توسط معاون وزیر ورزش بررسی شود اما واضح است که تیم ملی والیبال دچار مشکلات روحی شده و ازهمین رو می‌بایست در گام نخست روانشناسان برای مشخص شدن شرایط نامناسب روحی تیم ملی والیبال ایران در بازی با ژاپن ورود کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: می‌بایست بررسی شود که بی‌انگیزگی بازیکنان والیبال منشاء خستگی یا موضوعات دیگری دارد زیرا بسیاری از  مردم پس از ورزش پرطرفدار فوتبال در کشورمان به ورزش والیبال علاقمند هستند.

فراز و نشیب و موج سینوسی والیبال طرفداران را نگران کرده است

وی ادامه داد: فراز و نشیب و موج سینوسی والیبال در کشور بسیاری از علاقمندان به والیبال را نگران کرده است؛ بنابراین انتظار داریم داورزنی که کارنامه درخشانی در هدایت  فدراسیون والیبال دارد به باخت تیم ملی به ژاپن ورود کند.

باخت تیم ملی والیبال به ژاپن فنی نیست

نماینده  مردم رشت در  مجلس  افزود: باخت تیم ملی والیبال به ژاپن فنی نیست بلکه ریشه روحی و روانی نیز دارد بنابراین معتقدیم نباید روحیه جنگندگی از تیم ملی والیبال برداشته شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه داورزنی به باخت‌های اخیر تیم ملی والیبال ایران ورود کند، یادآورشد: داورزنی رییس فدراسیون سابق والیبال و معاون وزیر ورزش و جوانان با توجه به تجربه‌ای که در حیطه‌ والیبال داشته است، چالش باخت به ژاپن را بررسی کند.

پایان پیام

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.