شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دستگاه قضا درس خوبی به مرتضوی بدهد

دوشنبه,۱۴ام دی ۱۳۹۴ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره نامه  اخیر مرتضوی و اتهام زنی به کمیته تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تامین اجتماعی گفت: مرتضوی در محضر دادگاه رفتاری را بروز می دهد که جای تعجب دارد، وی یا فرار به جلو می کند و یا خلاء های قانونی را می داند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نامه نگاری و زیر سوال بردن کمیته تحقیق و تفحص مجلس از سوی مرتضوی چه دلیلی دارد تصریح کرد: آنچه از مرتضوی و یا هر متهم دیگر انتظار داریم این است که تا انتها پاسخگوی اعمال و رفتارش باشد.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: این کارها فرار به جلو،قانون شکنی و نقض قانون از سوی مرتضوی است.

وی گفت: متاسفم از اینکه مرتضوی به جای اینکه خود را برای روز چهارشنبه و دادگاه آماده کند برای اعضای تحقیق و تفحص نامه نگاری می کند،اینگونه نامه نگاری ها نشان می دهد وی درصدد ایجاد جنگ روانی است؛این در حالی است که هیچ کدام از رفتارهایش نمی تواند از اتهاماتش کم کند.

نماینده مجلس نهم تصریح کرد: دستگاه قضایی تا کنون براساس عدالت عمل کرده و تحت تاثیر فضا سازی ها و دروغ پراکنی ها  قرار نمی گیرد و شک ندارم با قاطعیت با این پرونده برخورد می کند  و تحت تاثیر فضا سازی روانی قرار نگرفته و نمی گیرد.

وی گفت: مردم خواستار این هستند که قوه قضاییه با هر کسی و در هر مقامی مخصوصا آنهایی که  پرونده های متعدد تخلفات دارند با اشد مجازات برخورد کند خصوصا افرادی که ادعا می کنند می دانند چطور قوه قضاییه را دور بزنند،قوه قضاییه باید درس خوبی به این افراد بدهد.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: مرتضوی اینگونه جو سازی ها را انجام می دهد تا قوه قضاییه مرعوب رفتارهای نابخردانه اش قرار گیرد در حالیکه دستگاه قضایی تحت تاثیر این رفتارهای نابخردانه و هیجانی تیم احمدی نژاد قرار نگرفته و نمی گیرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.