شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دست‌های پنهان برخی تجمعات سیاسی را برای تخریب مجلس مقابل قوه مقننه مدیریت می‌کنند

چهارشنبه,۲۸ام مرداد ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به نظر می دست های پنهان و آشکار در دعوت از گروه ها و مجموعه های مختلف برای سیاه نمایی مجلس و اعتراضات خارج از شیوه منطقی و شعارهای سیاسی و بعضا برخلاف مصالح نظام اقدام می نمایند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: مجلس شورای اسلامی خانه ملت است و حق مسلم کلیه آحاد ملت است که برای بیان مشکلات و ابراز گله مندی از سایر قوا و حتی نارضایتی از قوانین موضوعه به خانه خود مراجعه نمایند و ضمن دیدار با نمایندگان مردم نسبت به رفع موانع موجود اقدام گردد.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: بدیهی است مناسب بود که مجلس شورای اسلامی محلی را تعبیه می نمود که ضمن رعایت شأنیت مراجعه کنندگان (به صورت تجمعی) بتوان با آنان دیدار نمود و حتی درد دل آنان را استماع نمود.

جعفرزاده ایمن آبادی هم چنین تصریح کرد: اما مدتی است به نظر می رسد موضوع از روال عادی و طبیعی خود خارج شده و دست های پنهان و آشکار در دعوت از گروه ها و مجموعه های مختلف برای سیاه نمایی مجلس و اعتراضات خارج از شیوه منطقی و شعارهای سیاسی و بعضا برخلاف مصالح نظام اقدام می نمایند.

وی ادامه داد: جالب اینکه بعضی از نمایندگان مجلس که تعداد اندکی هستند نسبت به دعوت و سازماندهی آنان جهت تجمع در مقابل خانه ملت اقدام می نمایند و تعجب آور اینکه در بین تجمع کنندگان حاضر شده و آنان را دعوت به ایستادگی و مقاومت! می نمایند و همانند بعضی از عوامل فتنه 88 از این افراد که اتفاقا بنا به دعوت ایشان در مقابل مجلس تجمع نموده اند درخواست می نمایند که تا تحقق خواسته هایشان -که عمدتا سیاسی است- محوطه بیرون مجلس را ترک ننمایند؟!

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این که این مساله در قالب نامه ای به ریاست مجلس نیز اعلام شده است، گفت: چهره زشت داستان آنجا غیرقابل تحمل می باشد که از چند روز قبل در فضای مجازی تراکت هایی تهیه می کنند که تصاویر رؤسای قوا و بعضی از وزرا و مسئولین در کنار رؤسای کشورهای ظالم غربی به نمایش گذاشته می شود و از همگان درخواست تجمع بزرگ مقابل مجلس می نماید و وقتی پیش بینی می شود که مورد استقبال قرار نگیرد سایر متقاضیان از جمله بازنشسته ها و پیش دبستانی ها و کارکنان شرکت ها را نیز همان روز فراخوان می کنند که مبادا جمعشان کمتر از تعداد انگشتان یک دست شود!! و سپس در جمع آنان حاضر شده و اتفاقا مطالبی خلاف مصالح ملی و بر علیه مجلس را مطرح می نمایند که تقاضا دارد ضمن تدبیر با این اقدامات نابخردانه نسبت به برخورد قانونی با این عده افراد که حداکثر 3 الی 4 درصد از مجلس را تشکیل می دهند صورت پذیرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.