شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دلواپسان به خواسته های خود در به فرجام نرسیدن برجام دست نیافتند

چهارشنبه,۳۰ام دی ۱۳۹۴ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  از اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، با بیان اینکه برخی افراد در کشور همیشه ساز مخالف می زنند می گوید: در مورد برجام نیز به همین شکل بود و عده ای از به سرانجام نرسیدن برجام  سخن می گفتند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به دولت توصیه می کنم توجهی به این گونه مخالفت ها نداشته باشد به دلیل اینکه اگر تحت تاثیر اینگونه جو سازی ها قرار بگیرد به نتیجه نمی رسد.

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به اینکه دلواپسان به اهداف خود در مورد به فرجام نرسیدن برجام نرسیدند ادامه داد: این عده در فکرکمک به کشور نبوده  بلکه صرفا به دنبال دستیابی به منافع خوشان هستند.

نماینده مجلس نهم تصریح کرد: اجرا شدن برجام نشان داد که تحریم ها فقط یک تکه کاغذ نبوده بنابراین امیدواریم با سیاست تدبیری که دولت در پیش گرفته است راه فعلی ادامه یابد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در عین حال با اشاره به اینکه طبیعی است که هیچ زمانی نمی توانیم به آمریکا اعتماد کنیم افزود: اما دلواپسان برجام منافع گروهیشان اهمیت دارد بنابراین دلواپسی آنها خیلی قابل اتکا نیست.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.