شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دولت باید برای خاتمه دادن به تمامی شائبات، جوسازی و فضاسازی های مسموم رسانه های خارجی و شیطنت های برخی رسانه های داخلی موضوع حقوق و دریافتی را شفاف کند.

چهارشنبه,۵ام اردیبهشت ۱۳۹۷ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عدم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران توسط دولت براساس تکلیف برنامه ششم توسعه، گفت: دولت باید برای خاتمه دادن به تمامی شائبات، جوسازی و فضاسازی های مسموم رسانه های خارجی و شیطنت های برخی رسانه های داخلی موضوع حقوق و دریافتی را شفاف کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: راه اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران توسط دولت  تکلیف برنامه ششم توسعه است.

باید مشخص شود آیا حقوق یا پاداش های نجومی وجود دارد یا خیر و اگر وجود دارد برای چه پنهان می شود و اگر وجود ندارد باید باز پاسخ داده شود که چرا شفاف نمی شود.

دولت در عدم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران تخطی کرده است

وی با بیان اینکه تقاضای ما از دولت این بوده که حقوق و مزایای مقامات را شفاف کند، ادامه داد: پس از شفاف کردن حقوق مقامات و مدیران بسیاری از مسائل رفع می شود، چراکه حقوق هر فردی مشروع است یا خیر و نهادی باید پاسخگو و شفاف کننده این موضوع باشد و مرجعی آن را تایید کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دولت در عدم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران تخطی کرده است، یادآور شد: این تخطی در درجه اول به ضرر خود دولتمردان است و این شائبه را ایجاد می کند که در بدنه دولت پرداخت هایی صورت می گیرد که همه از آن بی اطلاع هستند.

اجماع نمایندگان در تخطی دولت برای راه اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران

وی افزد: تمام پرداختی ها اعم از حقوق و مزایا باید به صورت شفاف شفاف در سامانه قرار بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: تعدادی از نمایندگان در حال تهیه طرح سوالی درباره عدم راه اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران هستند که نمایندگان در این طرح سوال برخلاف طرح سوال های قبلی اجماع دارند و همه عدم راه اندازی این سایت را تخطی می دانند./

پایان پیام

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.