شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دولت به بازار لجام گسیخته قیمت گوشت ورود نماید!

چهارشنبه,۲۸ام تیر ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بازار مواد غذایی درکشور،گفت: نرخ گوشت در بازار در شرایطی لجام گسیخته و سر سام آور به سمت گرانی تمایل دارد که بر اساس گزارشات میزان خط فقر به حدی در کشور افزایش یافته است که گوشت چندین بار در منازل طبخ می شود، بدین معنا که برخی از سرپرستان خانواده، اجازه مصرف گوشت را به اعضای خانواده نمی‌دهد و فقط به نوعی مزه گوشت را در وعده های غذایی متفاوت استفاده می کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما انتظار داریم دولت با تدابیر ویژه مواد پروتیینی ارزان قیمت را در اختیار شهروندان قرار بدهد، تصریح کرد: دلالان همیشه دربازاربودند و دولتها هم همیشه در کنترل دلالان عاجز هستند.

وی ادامه داد: دولت به بازار لجام گسیخته گوشت ورودکند و این در حالی است که امکان بودن،دلالان در بدنه سیستم دولتی وجود دارند.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه با وجود همه در خواست‌های که از دولت برای تثبیت کالاهای پر مصرف غذایی شهروندان داشته ایم، اما بازار مواد غذایی به شرایط ایده آل نرسیده است، یادآورشد: نمی توان به مردم برای عاملی همچون گرانی گفت، گوشت را از سبد غذایشان حذف کنند .

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.