شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی:

دولت جوانان مطالعه گر ومطالبه گر را استخدام کند!

پنج شنبه,۲۵ام خرداد ۱۳۹۶ - سیاسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از بولتن نیوز، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دولت در استخدام نیروها باید شایسته‌سالاری، ضوابط و قانون را معیار و ملاک عمل قرار دهد، گفت: دولت باید جوانان مطالعه گرو مطالبه گر را استخدام کند.

غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معیارها و شاخص‌هایی که دولت در جذب و استخدام ۲ هزار نیروی جدید و تزریق آن‌ها به بدنه دولت، باید توجه داشته باشد، گفت: بهترین معیار و ملاک عمل دولت باید قانون و ضوابط و مقررات باشد و خارج از این چارچوب عمل نکند.

وی تصریح کرد: در دولت‌های قبلی شاهد بودیم که در هنگام استخدام بیشتر به نیروها و دار و دسته خودشان توجه داشند اما انتظار ما از دولت روحانی این است که کار دولت‌های گذشته را تکرار نکند.

عضو فراکسیون مستقل مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار جمعی از جوانان با مقام معظم رهبری در ماه رمضان امسال گفت: در این دیدار دیدیم که جوانان کشور ما واقعاً نخبه هستند و بیشتر آن‌ها اهل مطالعه، پخته و بیشتر از سن خود حرف برای گفتن دارند.

جعفرزاده گفت: واقعاً می‌توان این جوانان را فوق‌العاده و به عبارتی ابر جوانان روزگار توصیف کرد.

وی تصریح کرد: دولت روحانی و مسئولین امر در استخدام‌ها نباید به افراد سیاسی صرف توجه کنند بلکه باید در کنار قانون به شایسته‌سالاری هم توجه کرده و جوانان مطالعه گرو مطالبه گر را استخدام کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش نظارتی مجلس برای استخدام‌ها و بابیان اینکه عبور از قانون و یا پارتی‌بازی و سفارشات در استخدام‌ها، منجر به ورود مجلس به این موضوع خواهد شد، افزود: دولت باید در استخدام‌ها به همه مناطق کشور و به همه جوانان توجه داشته باشد و اگر مجلس مشاهده کند که بی‌عدالتی در حال انجام شدن است، حتماً ورود خواهد کرد و جلوی آن را خواهد گرفت.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.