شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دولت نسبت به هجمه‌ها بی‌اعتنا باشد

یکشنبه,۱۵ام فروردین ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ‪-‬ مهمترین رویداد سال 94 کاهش تنش در روابط بین المللی است و مشخصا اجرایی شدن برجام مهم‌ترین دستاورد دولت یازدهم تلقی می شود. گرچه در این میان، متاسفانه برخی تلاش کردند تا با افزایش سطح مطالبات شهروندان و به تبع آن ایجاد نارضایتی عمومی، به این موفقیت بزرگ خدشه وارد کنند. اما دراین میان پرواضح است که برجام مانع از فروپاشی کشور در حوزه اقتصاد شد و از طرفی تضمینی برای برنامه ریزی و بسترسازی برای آینده کشور است. نتیجه انتخابات روز هفتم اسفندماه نیز به خوبی نشان داد که مردم به این دولت امید بسته اند. نتایج انتخابات نشان داد که مردم حامی دولت هستند و از سوی دیگر به کسانی رای می‌دهند که آنها نیز از دولت یازدهم حمایت کنند و به عبارت دیگر یعنی کسانی که با بهانه‌گیری چوب لای چرخ دولت نگذارند. این اتفاق مهم در حالی رخ داد که غوغاسالاری، دروغ پردازی
و اتهام زنی برخی مخالفان دولت در روزهای انتخابات به اوج خود رسیده بود.
اما در نهایت ملت با رای خود کسانی که اتفاقا صدای بلندتری در تخریب
دولت داشتند را با قدرت بیشتری حذف کردند. البته برخی از مخالفان دولت قبل از آغاز مارتن انتخابات شکست خود را پیش‌بینی کرده بودند و از همان ابتدا خود را وارد جریان انتخابات نکردند. اما برخی دیگر با پافشاری بر مواضع خود همچنان ماندند و در نهایت نیز با نه بزرگ مردم مواجه شدند.
به هر روی، موفقیت‌های چشمگیر دولت در حوزه سیاست خارجی و اجرایی شدن
برجام عاملی شده تا مردم امیدوار شوند دولتی که پس از 12 سال توانست مسیر دشوار توافق هسته ای را با همه دشواری ها مرتفع کند، پس این توان و ظرفیت را هم دارد که بر مشکلات داخلی نیز به خوبی فائق آید. رای مردم در روز 7 اسفند به خوبی این واقعیت را نشان داد که مردم به دنبال کاهش تنش در اوضاع داخلی کشور نیز هستند. در این میان و با توجه به رای قاطع ملت در تائید عملکرد دولت یازدهم به مسئولان دولت به خصوص رئیس دولت توصیه می‌کنم که نسبت به برخی هجمه‌ها بی‌اعتنا باشد چرا که اصولا برخی انتقادات و جوسازی ها علیه دولت حتی در حد پاسخگویی و واکنش نیست و از سویی شان دولت بسیار بالاتر از اعتنا به برخی موج های تخریبی است. دولت یازدهم از پشتوانه محکمی که همان سرمایه‌ها و بزرگان نظام است، برخوردار است و در کنار آن با تائید ملت در روز 7 اسفند باز هم قوی‌تر شده است.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.