شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دیوارکشی اطراف مجلس القای فضای نا امنی است

پنج شنبه,۲۶ام شهریور ۱۳۹۴ - سیاسی

احداث دیوار بتنی دور مجلس تقریبا به اتمام رسیده و حالا دیگر دیواری بلند و بتنی «خانه ملت» را احاطه کرده است. سازوکار ورود و خروج مردم و خبرنگاران به مجلس نیز دستخوش تغییر شده و همچنان هم این موضوع مورد انتقاد برخی از نمایندگان است.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی نسبت به این موضوع اینگونه واکنش نشاد داد:
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انجام عملیات دیوارکشی اطراف ساختمان مجلس این کار را غیرمنطقی و غیرضرور و دارای تبعات منفی عنوان کرد و گفت که این اقدام القای فضای ناامنی در جامعه است.
به گزارش تابناک گیلان، جعفرزاده به دیوارکشی اطراف مجلس انتقاد کرد و افزود: ما نسبت به این مسئله اعتراض داریم چرا که در حال حاضر مذاکرات مجلس به صورت مستقیم پخش می‌شود و از همه جهات مجلس باید اتاق شیشه‌ای باشد، لذا ارتباطش با مردم نباید قطع شود از این رو انجام هزینه دیوارکشی غیرمنطقی بوده و تبعات منفی شدیدی خواهد داشت.

این نماینده مجلس تصریح کرد: نفس این اقدام و دیوارکشی اطراف مجلس القای فضای نا امنی محسوب می‌شود و شنیده شده این امر نظر پدافند غیرعامل است و قرار است در رابطه با نهاد ریاست جمهوری نیز اقدام مشابهی صورت گیرد اما خواستار برچیده شدن این دیوار از بین خادمین ملت با مردم ولایتمدار هستیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.