شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

راه آهن قزوین_رشت مطابق وعذه داده شده تکمیل شود

پنج شنبه,۲۵ام آذر ۱۳۹۵ - اقتصادی

‍ غلامعلی جعفرزاده در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: سفرهای استانی اتفاق خوبی است که دولت ها به آن عمل می کنند تا از نزدیک مشکلات مردم را ملاحظه کنند. دولت یازدهم نیز در ابتدای شروع به کار عنوان کرد می خواهد چنین سفرهایی داشته باشد. ابتدای دولت آقای روحانی گفتم  مصوبات کیلویی برای استان ها ارائه نشود به همین جهت زمانی که به استان گیلان سفری صورت گرفت از تصویب  ۱۶ مصوبه استانی ابراز رضایت کردم اما متاسفانه تاکنون اعتباراتی به این پروژه ها اختصاص یافته نشده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: تکمیل راه آهن قزوین- رشت یکی از مصوبات استانی دولت یازدهم است اما تاکنون پیشرفت فیزیکی نداشته و بعید می دانیم این پروژه تکمیل شود.  قرار بود پروژه آزادراه منجیل- رودبار نیز تکمیل شود تا مردم در سفرهای خود در ترافیک نمانند. دولت همچنین عنوان کرده بود که برای یکپارچگی ۱۰ هزار هکتار از اراضی استان نیز اقدام خواهد کرد اما تاکنون حتی یک ریال هم پرداخت نکرده است.

وی با انتقاد از تاخیر در تکمیل سدها در استان گیلان، گفت: بودجه بسیار زیادی برای آبررسانی به جنوب و غرب کشور اختصاص یافته است اما هیچ برنامه ای برای آب شربی که به دریای خزر می ریزد تخصیص نیافته است.  تالاب انزلی نیز سرنوشتی شبیه دریاچه ارومیه پیدا خواهد کرد به همین دلیل از دولت می خواهم هرچه سریع تر به این تالاب رسیدگی کند.photo_2016-12-15_07-02-04

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.