شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

رهبری سرمایه عظیم نظام است

چهارشنبه,۲۶ام خرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به سخنان شب گذشته مقام معظم رهبری در جمع مسئولین نظام گفت: این مایه مباهات ما است که مقام معظم رهبری که رهبریت نظام را بر عهده دارند به تمام حوزه های اقتصادی، اجتماعی‌ و فرهنگی اشرافیت کامل و جامع دارند.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری به تمامی حوزه‌ها اشرافیت دارند و از مسایل ریز فیزیک هسته ای تا مسایل نرم افزاری و سخت افزاری اطلاعات کامل دارند.

جعفرزاده گفت: ایشان در حوزه اقتصاد و چه مسایل ارزی و چه غیرارزی و بازار اطلاعات کاملی دارند و همین موضوع نشان می دهد که این کشور دارای چه سرمایه قوی است که این موضوع مایه افتخار و مباهات ما و همه مردم ایران است.

وی گفت: شکر خدا که هدایت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست رهبری است که به تمامی حوزه های اشرافیت دارند و با دقت مسایل کشور رصد می کنند و به مسئولین گوشزد می کنند.

وی خطاب به دولت و قوه قضاییه گفت:‌دغدغه های رهبری باید برطرف شود و به حداقل ممکن برسند و این سه قوه باید به نحوی عمل کنند که این میزان از ایرادات دیگر تکرار نشود.

وی با اشاره به سخنان رهبری در رابطه با دشمنی های امریکا نیز گفت: بحث امریکا موضوع جالبی است زیرا انها مرزی برای عقب نشینی از ما ندارند و ما به همین دلیل نمی دانیم چه مقدار باید عقب نشینی کنیم تا دشمنی انها به اتمام برسد انها به خیال خودشان زمانی دست از دشمنی شان برمی دارند که دیگر نظام جمهوری اسلامی ایران وجود نداشته باشد.

جعفرزاده با بیان اینکه امریکا هیچگاه قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود این غیرقابل اعتماد بودن امریکا باید در هر عملی مدنظر ما قرار گیرد و قطعاً دشمنی های این کشور و عداوتهایش ادامه خواهد داشت و ما باید حواسما نباشد و به موقع با توطئه‌های ان مقابله کنیم.

وی گفت: دشمنی های امریکا نشان می دهد که راه ما راه درستی زیرا اگر ما راهمان را نادرست می رفتیم قطعا انها دست از دشمنی برمی داشتند.

وی با اشاره به سخنان رهبری در رابطه با اینکه اگر انها برجام را پاره کنند ما ان را اتش می زنیم گفت: سیاست نظام همیشه اینگونه بوده است و ما بر همین اساس رفتار می کنیم و این خط قرمز فرمایشات رهبری در این مورد خط قرمز ماست.

وی همچنین در پایان گفت: البته این مسایل به معنای نادیده گرفتن خدمات و فعالیت های تیم مذاکره کننده نیست کما اینکه که مقام معظم رهبری از انها تشکر کردند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.