شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

روند کشور در سایه تدبیر دولت رو به رشد است

جمعه,۲۱ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

رییس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به روند کشور رو به رشد گفت: قیمت نفت طی چند روز گذشته افزایش یافته است و از ابتدای سال 95 نفتی که به فروش می رسد پولش دریافت خواهد شد و منابع خودمان به کشورمان باز می گردد.

غلامعلی جعفرزاده صبح امروز در آیین قدرانی از خدمات رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گیلان و معارفه سرپرست جدید این دانشگاه با اشاره به حضور مردم در انتخابات 7اسفند اظهار کرد: مردم با حضور گسترده در پای صندوق های رای مطالبات خود را از نمایندگان بیان کردند؛ بنابراین منتخبین باید به یاد داشته باشندکه پیگیری مطالبات مردم در اولویت است.

وی با اشاره به روند کشور رو به رشد گفت: قیمت نفت طی چند روز گذشته افزایش یافته است و از ابتدای سال 95 نفتی که به فروش می رسد پولش دریافت خواهد شد و منابع خودمان به کشورمان باز می گردد.

رییس مجمع نمایندگان گیلان، تصریح کرد: از این پس مطالبات انباشت شده به کشور بر می گردد و این در سایه تدابیر دولت تدبیر و امید است.

جعفرزاده با اشاره به اینکه نمی توان منکر اقدام انقلابی دولت در بخش سلامت شد یادآور شد: فضای استان بسیار خوب است و نمی گوییم بی اشکال است ولی اراده مسئولان و نمایندگان بر حل مشکلات استان می باشد.

وی بزرگترین سرمایه استان را سرمایه نیروی انسانی خواند و افزود: با تجمیع توانمندی ها می توانیم مشکلات استان را برطرف نماییم اما در ابتدا باید خودخواهی ها را کنار بگذاریم و با اراده تمام مدیران مشکلات را مرتفع سازیم.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه گیلان جزء استان های برخوردار از حمل و نقل ریلی در کشور بود خاطرنشان کرد: متاسفانه پروژه راه آهن گیلان به دلایلی طول کشید و راه آهن قزوین رشت تا سال 95 راه خواهد افتاد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.