شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

ساماندهی نظام شفافیت اطلاعات، به سلامت نظام اداری کمک می کند

سه شنبه,۱۵ام تیر ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه رئیس جمهوری به ملت شریف ایران در مورد پرداخت های نامتعارف و نظام شفافیت اطلاعات گفت: تاکید رئیس جمهوری بر ساماندهی نظام شفافیت اطلاعات، کاری مثبت و درست است و به سلامت نظام اداری کشور کمک می کند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی روز سه شنبه افزود: یک عامل بزرگ در بروز تخلفات، پنهان کاری است بنابراین هر قدر مدیران را در اتاق های شیشه ای نگه داریم و شفاف کنیم، به نوعی جلوی تخلفات و خلاف ها گرفته می شود.
وی با بیان این که اعتقاد بر این ندارم که همه چیز را همگان بدانند، اظهار کرد: اما هر قدر شفاف سازی شود و اطلاعات قابل دسترسی باشد، بهتر است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اینکه مدیران و مسئولان و افرادی که دسترسی به بیت المال دارند، تحت کنترل و نظارت باشند؛ کار خوب و مثبتی است.
وی با بیان این که بی انضباطی و رانت خواری ریشه در عدم تمکین به قانون دارد، تصریح کرد: همه ما بایستی در چارچوب قانون حرکت کرده و به آن پایبند باشیم.
جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به شعارهای تبلیغاتی دولت اظهار کرد: دولت تدبیر و امور پایبند بر اصول و شعارهای تبلیغاتی خود است و تمام تلاشش را برای تحقق آن به کار گرفته است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت تدبیر و امید خطر قرمزی با کسی ندارد، تصریح کرد: دولت با هر شخصی که تخلف کند، قاطعانه برخورد می کند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.