شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

ستادهای اسکان فرهنگیان تحقق عملی شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می باشد

شنبه,۷ام فروردین ۱۳۹۵ - فرهنگی
غلامعلی جعفرزاده رییس مجمع نماینگان استان گیلان از دو مدرسه نبوت و شهیدان برادران نصرتی راد که محل اسکان فرهنگیان در شهر رشت می باشد بازدید به عمل آورد.
نماینده مردم شهرستان رشت گفت: آنچه امروز در ستاد اسکان فرهنگیان مشاهده شد تحقق عملی شعار سال اقتصاد مقاومتی در اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری می باشد.
وی اشاره کرد: کاهش هزینه های مردم، افزایش درآمد دولت، استفاده بهینه از اماکن دولتی، افزایش بهره وری از فضاهای موجود از شاخصه هایی است که آموزش و پرورش را پیشگام در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب نموده است.
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: دولت مترصد است از فضاهایی که سرمایه گذاری کرده است در تمامی ایام سال مورد بهره وری قرار گیرد و مردم بتوانند با نازل ترین قیمت و امنیت خوب برای خانواده ها و سیستم رفاهی مناسب در حد مقدور از آن استفاده نمایند.
جعفرزاده از وزارت آموزش و پروش، مدیرکل استان و اعضاء ستاد اسکان فرهنگیان بابت عملیاتی نمودن منویات رهبر معظم انقلاب در اقتصاد مقاومتی تشکر نمود و تاکید کرد این شیوه می تواند الگوی مناسبی برای دیگر نهادها باشد.
مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان هم در این بازدید گفت: تا امروز ۲۶۱۱۷ خانوار فرهنگی و ۱۳۰۵۸۵ نفر در سامانه ستاد اسکان فرهنگیان گیلان پذیرش شده اند که در مدارس و مراکز رفاهی اسکان یافته اند.
AA (2) AA (3) AA (4) AA (6)
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.