شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

ستادکل مانع اجرای قانون کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگران است!

سه شنبه,۲۰ام تیر ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص عدم تعیین تکلیف کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگر مصوب قانون برنامه ششم توسعه، گفت: نمایندگان بر اساس اختیارات قانونی می‌توانند از وزیر دفاع در مورد عدم اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، جانبازان و رزمندگان مصوب قانون برنامه ششم توسعه سوال کنند.

نماینده مردم رشت با اشاره به اینکه کار دولت یازدهم رو به اتمام است، تصریح کرد: در صورتی که قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، جانبازان و رزمندگان تا روی کار آمدن دولت دوازدهم اجرایی نشود، این موضوع را در قالب سوال از وزیر دفاع دولت دوازدهم در مجلس مطرح خواهیم کرد.

جعفرزاده یادآور شد: هرچند ستاد کل نیروهای مسلح بنا به دلایل مطرح خود تاکنون مانع از اجرای این قانون شده است، اما مجلس امکان سوال از وزیر را دارد، البته مذاکراتی با مسئولان و وزیر دفاع وقت، صورت گرفته اما ستاد کل تعلل می‌کند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قانون کسر خدمت سربازی قطعا اجرایی خواهد شد، گفت: اجرای قانون کسر خدمت سربازی ایثارگران منوط به تایید مقام معظم رهبری است اما تاکنون ستاد کل درخواستی به ایشان جهت تایید ارسال نکرده است.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.