شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزده ایمن آبادی مطرح کرد:

سفر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به چهارمحال‌وبختیاری

یکشنبه,۱۰ام مرداد ۱۳۹۵ - اجتماعی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از اولین بازدید این کمیسیون در دوره دهم مجلس خبر داد.

غلامعلی جعفرزاده ایمنی آبادی  در توضیح سفر استانی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به استان چهارمحال و بختیاری گفت: این کمیسیون با هدف نظارت بر نحوه هزینه‌کرد در محل پروژه‌ها و اعتباراتی که درون بودجه سنواتی دیده می‌شود به بازدید میدانی از مناطق مختلف این استان پرداخت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارزیابی مسائل و مشکلات برای پرداختن به آن در بودجه سنواتی یکی دیگر از اهداف این کمیسیون است، گفت: سفر 18 تن از نمایندگان کمیسیون برنامه بودجه به چهارمحال و بختیاری نخستین بازدید این کمیسیون در دوره دهم مجلس است که در قالب 4 کارگروه به شهرستان های مختلف این استان سفر کرده‌اند.

وی افزود: نمایندگان با فرمانداران شهرستان‌های مختلف دیدار داشته و از پروژه‌های مختلف نیز بازدید کردند، نماینده دولت نیز از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با نمایندگان نیز همراهی می‌کند.

جعفرزاده ایمن آبادی یادآور شد: از روند تخصیص اعتبار، نحوه هزینه‌کرد آن‌ها، روند اجرای پروژه اطلاعاتی کسب کرده‌ایم، فردا نیز با استاندار چهارمحال و بختیاری و مسئولان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان جلسه‌ای خواهیم داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه به دنبال توسعه همه جانبه کشور در حوزه‌های مختلف و محوری اجرا و پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در جهت حل مشکل اشتغال هستیم، گفت: کمیسیون قصد دارد تا پیش از تصویب قانون بودجه سال 1396 یا اجرایی شدن بررسی برنامه ششم از چند استان با فوریت بازدید و مشکلات را مرتفع سازد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه سفر این کمیسیون دو روزه است، گفت: چهارمحال و بختیاری در حوزه کشاورزی و گردشگری ظرفیت‌هایی دارد که مورد بررسی قرار گرفته و سعی داریم تا مشکلات در این حوزه را مرتفع سازیم، همچنین نحوه تخصیص اعتبار در سفر ریاست جمهوری و مقام معظم رهبری نیز بررسی خواهیم کرد./

photo_2016-07-31_19-39-50

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.