شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی:

سکوت اعراب در تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی دامن آنها را خواهد گرفت

سه شنبه,۳۱ام شهریور ۱۳۹۴ - سیاسی
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس معتقد است اگر اعراب همچنان سکوت خود در مسأله تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی را سوپاپ اطمینانی برای امنیت خود بدانند، باید منتظر باشند که روزی سرزمین های آنها نیز دچار این تقسیم مکانی از سوی صهیونیست ها شود.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح تقسیم زمانی صورت گرفته از سوی رژیم صهیونیستی در خصوص استفاده از مسجدالاقصی برای عبادت گفت: رژیم غاصب صهیونیستی در کمال وقاحت اقدام به تقسیم زمانی مسحدالاقصی کرده است تا پای یهودیان صهیونیست به این مکان مقدس باز شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه به فرمایش امام(ره) در خصوص اسراییل اشاره کرد و گفت: این اقدام تجاوزگرانه اسراییلی ها در حالیست که امام راحل(ره) می فرمایند اگر هر مسلمانی یک سطل آب روی اسرائیل بریزد اسرائیل را آب می برد لذا کوتاه آمدن در برابر ظلم صهیونیست ها بی خردی است.

وی در ادامه با اشاره به سکوت کشورهای عربی نسبت به موضوع  تقسیم بندی زمانی مسجدالاقصی  یادآور شد: اگر اهراب تصور می کنند عدم دخالت ها می توانند ضریب امنیتی برای آنها درست کند خیال خام است و اکنون صهیونیست ها از زبونی و ذلت کشورهای منطقه و کشورهای عربی  استفاده کرده و تقسیم زمانی می کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه با تاکید بر اینکه حال که رژیم صهیونیستی دارد ذات خود را نشان می دهد، کشورهای اسلامی باید بیداری اسلامی را به حد اعلای خود برسانند، اذعان کرد: الان زمان آن نیست که کشورهای عربی و مسلمان سکوت را سوپاپی برای امنیت خود ببینند.

نماینده رشت در مجلس ادامه داد: حال که صهیونیست ها وقاحت را به مراحل نهایی خود رسانده اند، کشورهای عرب و مسلمان منطقه باید تعصب و غیرتی از خود نشان دهند و سکوت نکنند در حالی که سران مدعی، سکوت کرده اند.

وی اضافه کرد: مگر مسلمانان از کلیساها تایم زمانی می گیرند که یهودیان زمانی برای عبادت در مسجدالاقصی می گیرند و حتی به این بهانه مسلمانان حاضر در مسجدالاقصی را می کشند و یا زخمی و دستگیر می کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه ایران و جمهوری اسلامی از فلسطینی ها در هر شرایطی حمایت می کند، خاطرنشان کرد: اعراب نیز بدانند اگر سکوت کنند تقسیم مکانی شامل آنها هم خواهد شد و به زودی این اتفاق می افتد که سرزمین های آنها نیز تقسیم می شود./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.