شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بازنشر

سیاست های اقتصاد مقاومتی،دانش بنیان بودن واتکا به امکانات درون جامعه

یکشنبه,۱ام فروردین ۱۳۹۵ - اقتصادی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی موجب ایستادگی یک ملت در برابر زیاده خواهان خواهد شد.

غلامعلی جعفرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی اقتصادی مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب به قوای سه گانه و مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: سرمایه های ملی باید برای نسل های آینده به خوبی حفظ شود.

وی اظهارداشت: بحث اقتصادی یکی از اهداف مهم استقلال سیاسی در کشور است که رهبر معظم انقلاب نیز به این مهم توجهی ویژه دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: سپردن امور اقتصادی کشور به دست عقلا، خردمندان و دلسوزان، آثار موثری برای جامعه دارد.

وی افزود: از ارکان اقتصاد مقاومتی سپردن کارها به دست مردم است و دولت باید دراین زمینه نیز تدبیر و برنامه ریزی کند.

جعفرزاده تاکید کرد: تکیه بر اقتصاد مقاومتی موجب تقویت و رونق فضای کسب و کار در راستای دست یابی به توسعه پایدار می شود.

وی اظهارداشت: سیاست های ابلاغی در خصوص اقتصاد مقاومتی دو محور اساسی دارد که یکی دانش بنیان بودن و دیگری اتکا به امکانات درون جامعه است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ادامه از نفت به عنوان یکی از سرمایه های ملی کشور نام برد و افزود: استفاده بهینه از این سرمایه ضروری است.

وی همچنین یادآورشد: با تکیه برقدرت الهی، بازوان توانمند و تفکر وزین دانشمندان فرهیخته کشور باید برای آینده درخشان این مرزو بوم اسلامی مسیر درستی ترسیم کرد.

تاریخ انتشار: اسفند 93

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.