شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

شعارهای انتخاباتی قالیباف شبیه به شعارهای احمدی‌نژاد درسال84است!!

سه شنبه,۲۹ام فروردین ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره با وعده های انتخاباتی شهردار تهران در روز ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری گفت:آقای قالیباف در 12 سال گذشته حداکثر یک شهردار معمولی و البته پر اشتباه برای تهران بوده، اما شعارهایش برای ریاست جمهوری شبیه یک «سوپرمَن» است و فاصله این شعارها چه با واقعیت‌های اقتصاد و چه با توانمندی‌های واقعی خود ایشان آنقدر زیاد است که آنها را غیرمنطقی بدانیم.
جعفرزاده ایمن آبادی گفت: اگر حتی قالیباف یک «سوپر مَن» مدیریت هم باشد، بستر اقتصادی ما با توجه به ویرانه های به جا مانده از دولت گذشته،به هیچ عنوان اجازه تحقق شعارهای ایشان را نمی‌دهد.

نماینده مردم رشت با تشبیه شعارهای امسال قالیباف با شعارهای سال 84 احمدی‌نژاد می‌گوید: این شعارها بیشتر از اینکه مواردی جدی باشند به نظر می‌رسد باید مسابقه شهردار فعلی و شهردار سابق در بیان حرف‌های پوپولیستی نامیده شوند.

وی گفت:ما در اقتصاد یک قاعده به نام قاعده 72 داریم که بر اساس آن برای ایجاد 5 میلیون شغل در کشوری مانند ایران، جدای از نیاز جدی به اصلاح قوانین که کار زمان بر و سختی است، نیازمند رشد اقتصادی بیش از 20 درصد در سال هستیم. در بهترین حالت رشد اقتصادی ما 5 درصد بوده. بنابراین همینجا آقای قالیباف نشان داده که تسلطی به علم اقتصاد ندارد و این حرف‌ها بیشتر ناشی از غرض‌ورزی شخصی و ناراحتی‌هایی است که دارد.
جعفرزاده ایمن آبادی گفت: اگر می‌خواهید بدانید چقدر شعارهایی مثل اشتغال 5 میلیون نفری مبنا دارد نگاه کنید به آمار آقای قالیباف که می‌گوید تنها 4 درصد مردم از دولت راضی هستند و معلوم نیست این آمار کجاست؟ مبنای آن چیست؟ با چه فرمولی به دست امده؟ خب این دست حرف‌ها، حرف کیلویی هستند و هر کسی می‌تواند بزند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.