شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

شهید سیرت نیا را با لقب «شهید آینده» صدا می زدم

دوشنبه,۲۵ام آبان ۱۳۹۴ - ایثار و شهادت

غلامعلی جعفرزاده در تشریح ساختار شخصیتی شهید سید اسماعیل سیرت نیا مدافع حرم گیلانی اظهار کرد: شهید سیرت نیا خادم مخلص و بدون اجر و مواجب دنیایی شهدا بود.

وی با بیان اینکه خدا گواه است خیلی از دوستان در زمانی که من خادم شهدا بودم برای کار و فعالیت در رابطه با شهدا به من مراجعه می کردند، گفت: شهادت می دهم که سید اسماعیل سیرت نیا، سید شهدای جبهه فرهنگی گیلان و مدافع حرم ائمه اطهار (ع) منحصر به فرد بود.

شهید سیرت نیا همه شئونات یک شهید را رعایت می کرد

نماینده مردم رشت در مجلس در ادامه این مطلب تصریح کرد: شهید سیرت نیا دغدغه داشت که مراسم شهدا خارج از جناح بازی ها باشد و ولایی و معنوی برگزار شود در این راستا سید اسماعیل سیرت نیا به عنوان خادم شهدا تک بود و همه شئونات شهید را رعایت می کرد .

جعفرزاده با تاکید براینکه به کرّات با شهید سید اسماعیل سیرت نیا شوخی می کردم و با لقب «شهید آینده» صدایش می زدم، گفت: خواهش می کرد که دعا کنید من شهید شوم و این خواسته ای بود که همیشه از دوستانش داشت.

وی با اشاره به اینکه شهید سید اسماعیل سیرت نیا سابقه کارکرد خیلی خوبی با من در زمانی که خادم شهدا بودم داشت، ادامه داد: هدفم خروج برنامه های شهدا از قالب دولتی و مردمی شدن بود و در این راستا از کمک شهید سیرت نیا استفاده می کردم.

جعفرزاده تصریح کرد: اینقدر این مرد با ادب و با تربیت بود که حتی یا بی اجازه وارد اتاق نمی شد.

وی در پایان با ابراز تاسف از اینکه از قافله شهدا جامانده ام، گفت: با شنیدن خبر شهادت شهید سیرت نیا شوکه شدم و احساس جاماندگی از غافله شهدا به من دست داد.

شهید سیرت نیا خادم واقعی شهدا بود

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه این شهید اعتقاد داشت چون برای شهدا کار می کند رفتارش هم باید شهدایی باشد، تصریح کرد: خیلی ها برای شهدا کار می کنند ولی رفتار و عملکرد آنها شهدایی نیست.

وی خاطرنشان کرد: انصافا بدون اغراق و بزرگ نمایی اعتقاد دارم شهید سیرت نیا خادم واقعی شهدا بود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.