شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

شورای هماهنگی اصولگرایان از لاریجانی استقبال نکرده است

دوشنبه,۲۳م آذر ۱۳۹۴ - سیاسی
DSC00235

غلامعلی جعفرزاده ،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت:برای تشکیل حزب رهروان ولایت زمان کافی وجود ندارد و دیر شده است درحالیکه باید این فراکسیون خیلی زودتر کارش را آغاز می کرد و سازمانش را می بست و از دو سال قبل برای اینکار تمرین می کرد.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی اظهارداشت:قطعا اینکه بخواهیم شب انتخابات حزب تشکیل دهیم نه تنها مردم استقبال نمی کنند بلکه چنین حزبی در انتخابات جایگاهی نخواهد داشت.

وی درباره حضور علی لاریجانی در شورای هماهنگی اصولگرایان نیز ،گفت:شورای هماهنگی اصولگرایان تا اینجای کار نشان داده که پذیرای آقای لاریجانی نیست.

این نماینده مجلس تاکید کرد:آنطورکه شنیده می شود این شورا از آقای لاریجانی استقبال نخواهد کرد و البته بزرگترین اشتباه تاکتیکی شورای هماهنگی اصولگرایان خط زدن آقای لاریجانی است.

وی همچنین فعالیت نامرئی محمود احمدی نژاد را تایید کرد و گفت:واقعیت این است که آقای احمدی نژاد کاملا در سایه حرکت می کند و برای اینکه نیروهایش آسیب نبیند و مثل مشایی نشوند به آنها گفته می شود که بگویید ما از احمدی نژاد جدا هستیم درحالیکه هیچ کس نمی تواند باورکند کسی که همه چیزش را مدیون احمدی نژاد است الان به او پشت پابزند .

جعفرزاده تصریح کرد:موضع وزرا و نزدیکان احمدی نژاد درباره او قطعا هدایت شده است البته برخی از این وزرا محبوبیت های مردمی هم دارند. وی تاکید کرد:احمدی نژاد بسیار بسیار علاقمند به قدرت است و اشتهای عجیبی به قدرت دارد .

او فکر می کند اگر در قدرت نباشد نمی تواند کاری انجام دهد به همین دلیل هم بنده می گویم ادم خطرناکی است البته شاید در دلش نیت های سالمی داشته باشد اما در هرصورت او شیفته قدرت است.بنابراین بنده به هیچ وجه قبول ندارم که احمدی نژاد مدعی شود برنامه ای برای انتخابات ندارد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.