شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

شکی در حضور تیم احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ندارم

سه شنبه,۲۴ام آذر ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان با تاکید بر حضور قطعی نزدیکان احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس دهم، تصریح کرد: هیچ شکی در حضور تیم احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ندارم.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با مقایسه اصولگرایان نزدیک به احمدی‌نژاد و رهروان ولایت تصریح کرد: باوجود زمان اندکی که تا انتخابات باقی مانده، قطعاً حامیان احمدی‌نژاد قادر به برقراری انسجام میان خود هستند ولی این اتفاق برای رهروان نخواهد افتاد که البته دلیل این برتری ظاهری تیم احمدی‌نژاد این است که آن‌ها مقید به رعایت چارچوب‌ها نیستند.

نماینده مردم رشت در مجلس تشریح کرد: بداخلاقی‌های فعالان سیاسی نزدیک به احمدی‌نژاد در عدم رعایت چارچوب‌ها باعث می‌شود که بتوانند حتی در دقیقه ۹۰ نیز تاثیرگذار باشند و موج ایجاد کنند.

این نماینده مجلس نهم با بیان این‌که به چندنفر از وزرای احمدی‌نژاد کماکان ارتباط دارد، یادآور شد: معدودی از نزدیک احمدی‌نژاد افراد مقبولی هستند و حتی با شخص احمدی‌نژاد بر سر برخی مسائل اخلاقی مشکلاتی هم دارند که با این وجود، به صورت منظم در جلسات شرکت می‌کنند و برای انتخابات مجلس برنامه‌ریزی و فعالیت می‌کنند.

وی در تشریح طیف‌های مختلف نزدیک به احمدی‌نژاد با اشاره به نقش جبهه پایداری، گفت: احمدی‌نژاد آن‌چنان پایبند به شخص یا جریان مشخصی نیست و قادر است به راحتی از همه عبور کند و به گمان من، اگر پایداری بخواهد بیش از این با رویکرد قیم‌مآبانه با احمدی‌نژاد برخورد کند، احمدی‌نژاد از پایداری هم عبور می‌کند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی تصریح کرد: آنچه مسلم است، جبهه پایداری پایگاه مردمی ندارد و توده مردمی آن‌ها را همراهی نمی‌کنند ولی واقعیت این است که احمدی‌نژاد توانمندی حرکت دادن توده مردم را دارد و قادر است به شیوه خود، گروه خاصی از مردم را با خود همراه کند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.