شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده در صبحانه كاري با مديرعامل و مديران توزيع برق استان:

ضعف ولتاژ برق در روستاهای شهرستان رشت تبدیل به بحران شده است

شنبه,۱۱م مهر ۱۳۹۴ - اجتماعی
photo_2015-10-03_22-40-38

ضعف ولتاژ برق در روستاهای شهرستان رشت تبدیل به بحران شده است
اسپرو- مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در یک نشست صبحانه کاری با مدیر عامل و مدیران توزیع برق استان گیلان در خصوص ضعف ولتاژ برق در روستاهای شهرستان رشت هشدار داد.
در ابتدای این صبحانه کاری، مهندس طالبی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان ضمن تشکر از حضور مهندس جعفرزاده به ارائه گزارش عملکرد توزیع برق استان به بیان مشکلات این بخش در استان گیلان پرداخت و عدم اختصاص اعتبارات لازم به این بخش را خواستار شد. طالبی در ادامه بیان داشت: در استان گیلان بدلیل شرایط جوی خاص و بارندگی موجب آن شده که تجهیزات و وسایل انتقال برق استهلاک بالایی پیدا کنند و هزینه نگهداری دستگاهها سالانه افزایش چشمگیری پیدا کند. طالبی در خاتمه خواستار اختصاص بودجه لازم در بخش توزیع و نگهداری برق در استان با پیگیری مهندس جعفرزاده شد.
در ادامه این نشست مهندس غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی مدیر عامل و مدیران بخش توزیع برق استان و تبریک عید غدیر خم و تسلیت شهادت گونه حجاج ایران و حجاج استان گیلان در حادثه منا که از بی تدبیری رژیم آل سعود صورت گرفت بیان داشت: کارکنان عزیز شرکت توزیع برق استان در فصل تابستان شبانه روز کار میکنند که مردم با مشکل برق مواجه نباشند که این تلاشهای صادقانه جای تقدیر و تشکر دارد. نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: مردم عزیز و شریف شهرستان رشت از ضعف برق و افت ولتاژ به شدت گلایه دارند که این امر تبدیل به یک بحران شده است و در این خصوص مراجعات بسیاری از سوی مردم صورت می گیرد. وی تاکید ورزید: درخواست انشعاب برق و تقویت ولتاژ از خواسته های اصلی اکثر مردم روستاهای شهرستان رشت است که انتظار دارم مدیران پرتلاش توزیع برق استان تلاش مضاعفی در این خصوص داشته باشند. جعفرزاده در ادامه از مدیران توزیع برق استان خواست تا نماینده مردم را به عنوان یک فرصت بدانند و از پتانسیل نماینده برای کمک به توسعه شهر و روستا استفاده نمایند. جعفرزاده در خاتمه توسعه همه جانبه شهرستان را در گرو همدلی، تلاش و همت مدیران بخش های مختلف نام برد و از تشکیل کمیسیون های هدفمندی یارانه در مجلس و جلسات متعدد در این خصوص نام برد.

 

bargh001

bargh002 bargh003 bargh004 bargh005 bargh006 bargh11001 bargh11002 bargh11003 bargh11004

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.