شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده در صبحانه كاري با مديرعامل و مديران توزيع برق استان:

ضعف ولتاژ برق در روستاهاي شهرستان رشت تبديل به بحران شده است

شنبه,۱۱ام مهر ۱۳۹۴ - اجتماعی

ضعف ولتاژ برق در روستاهاي شهرستان رشت تبديل به بحران شده است
اسپرو- مهندس غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي نماينده مردم شهرستان رشت در مجلس شوراي اسلامي در يك نشست صبحانه كاري با مدير عامل و مديران توزيع برق استان گيلان در خصوص ضعف ولتاژ برق در روستاهاي شهرستان رشت هشدار داد.
در ابتداي اين صبحانه كاري، مهندس طالبي مدير عامل شركت توزيع برق استان گيلان ضمن تشكر از حضور مهندس جعفرزاده به ارائه گزارش عملكرد توزيع برق استان به بيان مشكلات اين بخش در استان گيلان پرداخت و عدم اختصاص اعتبارات لازم به اين بخش را خواستار شد. طالبي در ادامه بيان داشت: در استان گيلان بدليل شرايط جوي خاص و بارندگي موجب آن شده كه تجهيزات و وسايل انتقال برق استهلاك بالايي پيدا كنند و هزينه نگهداري دستگاهها سالانه افزايش چشمگيري پيدا كند. طالبي در خاتمه خواستار اختصاص بودجه لازم در بخش توزيع و نگهداري برق در استان با پيگيري مهندس جعفرزاده شد.
در ادامه اين نشست مهندس غلامعلي جعفرزاده نماينده مردم شهرستان رشت در مجلس شوراي اسلامي طي سخناني ضمن تقدير از زحمات شبانه روزي مدير عامل و مديران بخش توزيع برق استان و تبريك عيد غدير خم و تسليت شهادت گونه حجاج ايران و حجاج استان گيلان در حادثه منا كه از بي تدبيري رژيم آل سعود صورت گرفت بيان داشت: كاركنان عزيز شركت توزيع برق استان در فصل تابستان شبانه روز كار ميكنند كه مردم با مشكل برق مواجه نباشند كه اين تلاشهاي صادقانه جاي تقدير و تشكر دارد. نماينده مردم شهرستان رشت در مجلس شوراي اسلامي در ادامه بيان داشت: مردم عزيز و شريف شهرستان رشت از ضعف برق و افت ولتاژ به شدت گلايه دارند كه اين امر تبديل به يك بحران شده است و در اين خصوص مراجعات بسياري از سوي مردم صورت مي گيرد. وي تاكيد ورزيد: درخواست انشعاب برق و تقويت ولتاژ از خواسته هاي اصلي اكثر مردم روستاهاي شهرستان رشت است كه انتظار دارم مديران پرتلاش توزيع برق استان تلاش مضاعفي در اين خصوص داشته باشند. جعفرزاده در ادامه از مديران توزيع برق استان خواست تا نماينده مردم را به عنوان يك فرصت بدانند و از پتانسيل نماينده براي كمك به توسعه شهر و روستا استفاده نمايند. جعفرزاده در خاتمه توسعه همه جانبه شهرستان را در گرو همدلي، تلاش و همت مديران بخش هاي مختلف نام برد و از تشكيل كميسيون هاي هدفمندي يارانه در مجلس و جلسات متعدد در اين خصوص نام برد.

 

bargh001

bargh002 bargh003 bargh004 bargh005 bargh006 bargh11001 bargh11002 bargh11003 bargh11004

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.