شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

ضعف شدید در وزارت کشور برای برخورد با خودسرها می بینیم

جمعه,۲۷ام آذر ۱۳۹۴ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد عدم اقدام به موقع وزارت کشور برای مقابله با کسانی که مجالس وسخنرانی های چهره‌های سیاسی در آستانه انتخابات مجلس دهم را بهم می زنند گفت:علت تعلل وزارت کشور با این افراد را نمی دانیم، آیا آقای رحمانی فضلی قدرت ندارند؟ آیا وی تمایل ندارند؟ آیا دستور دارد که بی تفاوت از کنار این مسله بگذرد؟ آیا اصلا راغب است که این جلسات بهم بخورد؟ ماهوز به جمع بندی دراین زمینه نرسیده‌ایم.

وی اظهار داشت: استنباط من این است که یک کوتاهی وسیعی در این حوزه انجام می شود، ما اصلا به افراد کار نداریم،مثلا دیده‌ایم فلانی از فلان طیف اصولگرا نیز در جاده برفی گیر کرده است و به سخنرانی نرسیده است ودر بوق و کرنا می کنند که سخنرانی ما را بهم زده اند ،وقتی نرسیده ای مردم چکار می کردند و برای اینکه از قافله عقب نماند می گوید سخنرانی ما را نیزبهم زدند.

جعفرزاده بیان کرد:از نظر ما وزارت کشور درزمینه برخورد با این افراد کوتاهی کرده است ولی در حال حاضر جای طرح سوال از وزیر کشور در مجلس وجود ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: اگربا هر امر زشتی برخوردی صورت نگیرد این بستر ایجاد می شود که آن موضوع گسترش یابد و ضعف وزارت کشور در این امر مشهود است.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت:اگرقراراست برخوردی با این افراد صورت نگیرد سنگ روی سنگ دراین مملکت بند نمی شود ،هیچ رفتار بی قانونی نباید در این کشورباب شود.

وی خاطرنشان کرد:مدعی برای برخورد با این افراد وزارت کشور است و وقتی این وزارتخانه ساکت می‌ماند انتظار داریم کدام نهاد قضایی وارد شود؟ ضعف شدید در وزارت کشور برای برخورد با خودسرها می بینیم یعنی خودسرهای که پیدا کردن آنها سخت نیست .

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.