شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

طرح استیضاح وزیر کشور بعد از زلزله کرمانشاه منطقی نیست

یکشنبه,۲۸ام آبان ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح استیضاح وزیر کشور در مجلس، اظهار داشت: با توجه به زلزله کرمانشاه و حادثه تلخی که برای تعدادی از هموطنان پیش آمده است، انتظار می رود که مجلس برای کمک رسانی به  زلزله زدگان به دولتمردان کمک کند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین در این شرایط درست نیست دغدغه ذهنی با موضوعاتی چون سوال و استیضاح وزیر برای وزرای درگیر حادثه استان کرمانشاه ایجاد کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوال و استیضاح از ابرازهای نظارت نمایندگان است، بیان داشت: اینکه گفته می شود سوال و استیضاح مطرح نشود به این معنا نیست که از حقوق ملت دفاع نکنیم، اما این کار باید در زمان سازنده ای صورت گیرد.

این نماینده مجلس بر این باور است که فعلا مهمترین موضوع کشور حل مشکل مردم زلزله زده کرمانشاه است و نباید وزرای دیگری این حادثه را درگیر موضوعات دیگر کرد.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه استیضاح وزیر کشور به ضرر مردم زلزله زده است، گفت: اگر استیضاح وزیر کشور مطرح شود به این معنا است که ما خسارت زلزله، فوت بیش از 400 نفر و مجروح شدن هزار نفر را درک نکرده ایم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اکنون باید در کنار دولت بود تا التیامی بر زخم مردم کرمانشاه باشد، اظهار داشت: بیان برخی از مطالب مانند استیضاح وزیر مخصوصا وزرای مرتبط با زلزله مانند وزارت کشور و بهداشت راه و شهرسازی در این زمان منطقی و عقلانی نیست.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.