شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس جعفرزاده:

طرح رتبه‌بندی معلمان اصلاح شود

پنج شنبه,۱۶ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - فرهنگی

غلامعلی جعفرزاده بعد از ظهر امروز در مراسم تجلیل از معلمان نمونه گیلان در دهکده ساحلی این شهر با تبریک عید مبعث اظهار کرد: طرح رتبه‌بندی جامعه فرهنگیان با توجه شرایط انقباضی بودجه تنها موردی است که دولت از آن دفاع کرده است.

وی به در مضیقه قرار داشتن بازنشستگان فرهنگی اشاره کرد و افزود: طرح رتبه‌بندی معلمان برای بازنشستگان کاری انجام نداده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خواستار تدبیر در حوزه بازنشستگان فرهنگی شد و بیان کرد: بهار امسال طبق قول محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وضعیت معیشتی فرهنگیان ارتقا پیدا می‌کند.

جعفرزاده بر اتمام سالن یک‌هزار نفری فرهنگیان گیلان در شهر رشت تأکید کرد و گفت: امسال امیدواریم پروژه‌های نیمه تمام آموزش و پرورش در استان به اتمام برسد.

به گزارش فارس، در مراسم مذکور «فیروز مولایی» از آموزش و پرورش ناحیه ۲ رشت، «صدیقه کشت‌کار» از املش، «فرهاد گلپور» از خمام، «غلام علیپور» از اطاق‌ور لنگرود، «محمود لطفی‌نیا» از لاهیجان، «مهری احمدی» از ناحیه ۲ رشت، «فریدون واحدی‌پور» از فومن، «هما رفیقی مقدم» از کوچصفهان، «زیبا افرازه» از بندر انزلی، «نعمت محمدی‌پور» از ناحیه یک رشت، «سید محمدرضا خاقانی» از تولمات، «شاهین عشقی» از رودبار، «معصومه سرشار» از صومعه‌سرا، «زبیده قاسمی» از رودسر، «فرامرز نقیبی» از رضوانشهر، «عباس مشعوفی» از لنگرود، «مجتبی بی‌رنگی» از آستارا، «نوید ناطق» از تالش، «سمیرا نوروزی» از عمارلو، «کبری ایزددوست» از ناحیه یک رشت، «علیرضا کارگر قوی‌بازو» از آستانه‌اشرفیه و «محمد باباخانزاده» از رحیم‌آباد به عنوان معلمان نمونه گیلان تجلیل شدند.

«احمد بابازاده» از بازنشستگان آموزش و پرورش گیلان لوح تقدیر دریافت کرد و «احمد شعبانی» از چابکسر، «مریم آقایی» از لاهیجان و «ام‌البنین حیاتی» از ناحیه یک رشت به عنوان منتخبان مدارس غیر انتفاعی گیلان تجلیل شدند.

آموزش و پرورش انزلی حائز رتبه نخست شد و ناحیه دو رشت رتبه دوم آموزش و پرورش گیلان را کسب کرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.