شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

در آیین تجدید میثاق جهادگران دانشگاهی گیلان با آرمان‌های امام راحل و شهدا

ظرفیت عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در جهاددانشگاهی وجود دارد

شنبه,۱۶ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین مجموعه‌ای که می‌تواند در راستای اقتصاد درون‌زا و برون‌گرا با محوریت دانش‌بنیانی عمل کند، جهاددانشگاهی است.

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در آیین تجدید میثاق جهادگران دانشگاهی استان گیلان با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب به مناسبت 16 مرداد و سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی که در گلزار شهدای رشت برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، اظهار کرد: بهترین مجموعه‌ای که می‌تواند در راستای اقتصاد درون‌زا و برون‌گرا با محوریت دانش‌بنیانی عمل کند، جهاددانشگاهی است.

وی امید به مقاوم‌سازی اقتصاد را در گرو ایفای نقش مجموعه‌های دانشگاهی دانست و خاطرنشان کرد:‌ جهاددانشگاهی این ظرفیت را دارد که اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کند تا اقتصاد کشور در منطقه و دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رویکرد مثبت جهاددانشگاهی واحد گیلان، گفت: برای جهاددانشگاهی افق خوبی ترسیم شده است لذا آمادگی خود را برای همکاری با این نهاد اعلام می‌کنیم و با شهدا عهد و پیمان می‌بندیم که در راستای رشد و تعالی کشور در همه ابعاد اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی و اجتماعی در کنار هم هستیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.