شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

عادل آذر نامزد کمیسیون برنامه و بودجه،برای ریاست دیوان محاسبات شد

یکشنبه,۲۷ام تیر ۱۳۹۵ - سیاسی

 عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون، عادل آذر رییس مرکز آمار را برای معرفی به مجلس شورای اسلامی به عنوان نامزد ریاست دیوان محاسبات کشور، انتخاب کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ، افزود: این کمیسیون برای بررسی افراد نامزد شده ، کمیته ای را تشکیل داد که از میان این افراد، الیاس نادران نماینده مردم تهران و نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مجلس نهم، علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز و عضو هیات رییسه در مجلس نهم و عادل آذر رییس مرکز آمار و شکور نماینده مردم دهلران در مجلس هفتم انتخاب شدند.
وی ادامه داد: این افراد در کمیسیون از برنامه های خود برای ریاست بر دیوان محاسبات دفاع کردند که پس از بررسی، نمایندگان به اتفاق آرا، عادل آذر را به عنوان نامزد این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات، به صحن علنی و نمایندگان مجلس انتخاب و معرفی کردند.
وی همچنین درباره انتخاب نامزد دادستان دیوان محاسبات نیز اظهار داشت: امروز زمان کافی برای بررسی سوابق و برنامه های نامزدهای دادستان دیوان محاسبات وجود نداشت؛ به همین دلیل فردا -دوشنبه- درباره این پست نیز، تصمیم کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات اعلام می شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.